* Customizr v3.4.21 - en to sk_SK translation catalogue (412 entries)

en: Upgrade WP
sk_SK: Aktualizovať WP

en: This theme requires WordPress 3.4+
sk_SK: Táto téma vyžaduje WordPress 3.4+

en: Upgrade Wordpress Now
sk_SK: Aktualizovať Wordpress Teraz

en: Layout Options
sk_SK: Nastavenia rozloženia

en: Slider Options
sk_SK: Nastavenia slajdra

en: Default %1$s layout is set to : %2$s
sk_SK: Prednastavené rozloženie pre %1$s je nastavené na: %2$s

en: pages
sk_SK: stránky

en: posts
sk_SK: príspevky

en: You have checked the <i>"Force global default layout for all posts and pages"</i>, you must unchecked this option to enable a specific layout for this post.
sk_SK: Zvolili ste <i>"Priradiť všade prednastavené rozloženie"</i>, musíte najprv túto možnosť odškrtnút.

en: Change layout options
sk_SK: Zmena nastavenia rozloženia

en: You can define a specific layout for %1$s by using the pre-defined left and right sidebars. The default layouts can be defined in the WordPress customizer screen %2$s.<br />
sk_SK: Môžete definovať špecifické rozloženie pre  %1$s použitím preddefinovaného ľavého a pravého bočného panela. Prednastavené rozloženie môže byť zadefinované na WordPress stránke %2$s.<br />

en: this page
sk_SK: túto stránku

en: this post
sk_SK: tento príspevok

en: here
sk_SK: tu

en: Select a specific layout for %1$s
sk_SK: Zvoľte špecifické rozloženie pre %1$s

en: Default layout %1s
sk_SK: Prednastavené rozloženie %1s

en: Add a slider to this post/page
sk_SK: Pridať slajder na túto stránku/príspevok

en: Choose a slider
sk_SK: Zvoľte slajder

en: &mdash; Select a slider &mdash;
sk_SK: &mdash; Zvoľte slajder &mdash;

en: To create a new slider : open the media library, edit your images and add them to your new slider.
sk_SK: Pre vytvorenie nového slajdera : otvorte knižnicu médii, vyberte obrázok a vložte ho do nového slajdera.

en: Delay between each slides in milliseconds (default : 5000 ms)
sk_SK: Oneskorenie medzi slajdami v ms (defaultne : 5000 ms)

en: Slider Layout : set the slider in full width
sk_SK: Rozloženie slajdera : nastaviť plnú šírku slajdera

en: Delete this slider
sk_SK: Odstrániť tento slajder

en: The slider will be deleted permanently (images, call to actions and link will be kept).
sk_SK: Slajder bude natrvalo odstránený (obrázky ostanú zachované)

en: Delete slider
sk_SK: Odstrániť slajder

en: You haven't create any slider yet. Go to the media library, edit your images and add them to your sliders.
sk_SK: Ešte ste nevytvorili žiaden slajder. Otvorte knižnicu médii, vyberte obrázok a vložte ho do slajdera.

en: Add to a slider
sk_SK: Pridať do slajdera

en: Add to a slider (create one if needed)
sk_SK: Pridať do slajdera (vytvoriť ak je potrebné)

en: Title text (80 car. max length)
sk_SK: Text nadpisu (max. 80 znakov)

en: Description text (below the title, 250 car. max length)
sk_SK: Opisný text (pod nadpisom, max. 250 znakov)

en: Title and text color
sk_SK: Farba nadpisu a textu

en: Button text (80 car. max length)
sk_SK: Text tlačidla (max. 80 znakov)

en: Choose a linked page or post (among the last 100).
sk_SK: Pripojte stránku alebo príspevok (z posledných 100).

en: No link
sk_SK: Žiaden odkaz

en: Add a slider
sk_SK: Pridať slajder

en: You haven't create any slider yet. Write a slider name and click on the button to add you first slider.
sk_SK: Ešte ste nevytvorili žiaden slajder. Zadajte meno a kliknite na tlačidlo pre pridanie Vášho prvého slajdera.

en: This slider has not slides to show. Go to the media library and start adding images to it.
sk_SK: Tento slajder nemá žiadne slajdy. Otvorte knižnicu médii a pridajte obrázky.

en: Slide Image
sk_SK: Obrázok slajdu

en: Title
sk_SK: Nadpis

en: Slide Text
sk_SK: Text slajdu

en: Button Text
sk_SK: Text tlačidla

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: No Image Selected
sk_SK: Nie je vybraný žiaden obrázok

en: Edit this slide
sk_SK: Upraviť tento slajd

en: Current slide
sk_SK: Súčasný slajd

en: About Customizr
sk_SK: O téme Customizr

en: Read the documentation
sk_SK: Čítať dokumentáciu

en: Check the FAQ
sk_SK: Pozrieť FAQ

en: Code snippets
sk_SK: Úryvky kódu

en: You are using a child theme of Customizr %1$s : always check the %2$s after upgrading to see if a function or a template has been deprecated.
sk_SK: Používate tému potomka Customizr %1$s : vždy skontrolujte %2$s po aktualizácii, či boli funkcie zastaralé.

en: We need sponsors!
sk_SK: Potrebujeme sponzorov !

en: <strong>We do our best do make Customizr the perfect free theme for you!</strong><br/> Please help support it's continued development with a donation of $20, $50, or even $100.
sk_SK: <strong>Snažíme sa z plných síl aby bola Customizr perfektná téma!</strong><br/> Prosím, podporte náš vývoj príspevkom $20, $50 alebo $100.

en: Happy user of Customizr?
sk_SK: Šťastný užívateľ témy Customizr?

en: If you are happy with the theme, say it on wordpress.org and give Customizr a nice review! <br />(We are addicted to your feedbacks...)
sk_SK: Ak ste s témou spokojní, vyjadrite sa na wordpress.org ! <br />(Tešíme sa na Vaše ohlasy...)

en: Follow us
sk_SK: Sledujte nás

en: Visit the extension's page
sk_SK: Navštívte stránku rozšírení

en: Easily take your web design one step further
sk_SK: Jednoducho zvýšte dizajn Vášho webu o jeden stupeň.

en: Customizr Showcase
sk_SK: Predstavenie témy Customizr

en: Visit the showcase
sk_SK: Navštívte prehliadku

en: Find inspiration for your next Customizr based website!
sk_SK: Inšpirujte sa pre Váš ďalší web založený na téme Customizr !

en: This showcase aims to show what can be done with Customizr and helping other users to find inspiration for their web design.
sk_SK: Táto prehliadka ukazuje, ako jednoducho používať a upravovať web založený na téme Customizr.

en: Do you think you made an awesome website that can inspire people? Submitting a site for review is quick and easy to do.
sk_SK: Myslíte si, že ste spravili úžasnú webstránku, ktorá môže inšpirovať ľudí ?  Odoslanie stránky pre nahliadnutie je rýchle a jednoduché.

en: Go to Dashboard &rarr; Home
sk_SK: Choď na Dashboard &rarr; Home

en: Go to Dashboard
sk_SK: Choď na Dashboard

en: Changelog in version %1$s
sk_SK: Zoznam zmien vo verzii %1$s

en: System Informations
sk_SK: Systémové informácie

en: Please include the following informations when posting support requests
sk_SK: Prosím zahrňte nasledovné informácie pri požiadavke o podporu

en: To copy the system infos, click below then press Ctrl + C (PC) or Cmd + C (Mac).
sk_SK: Pre  skopírovanie systémových informácii kliknite nižšie a stlačte Ctrl + C (PC) alebo Cmd + C (Mac).

en: Create a slider
sk_SK: Vytvoriť slajder

en: Upload
sk_SK: Nahrať

en: Remove
sk_SK: Odstrániť

en: Right sidebar
sk_SK: Pravý bočný panel

en: Left sidebar
sk_SK: Ľavý bočný panel

en: 2 sidebars : Right and Left
sk_SK: 2 bočné panely : Pravý a Ľavý

en: No sidebars : full width layout
sk_SK: Žiaden bočný panel : rozloženie na plnú šírku

en: Blue
sk_SK: Modrá

en: Black
sk_SK: Čierna

en: Flat black
sk_SK: Matná čierna

en: Grey
sk_SK: Sivá

en: Ligth grey
sk_SK: Svetlá sivá

en: Flat purple
sk_SK: Matná fialová

en: Purple
sk_SK: Fialová

en: Flat red
sk_SK: Matná červená

en: Red
sk_SK: Červená

en: Orange
sk_SK: Oranžová

en: Flat orange
sk_SK: Matná oranžová

en: Yellow
sk_SK: Žltá

en: Flat yellow
sk_SK: Matná žltá

en: Green
sk_SK: Zelená

en: Light green
sk_SK: Svetlá zelená

en: Green blue
sk_SK: Zelenomodrá

en: Light blue
sk_SK: Svetlá modrá

en: Subscribe to my rss feed
sk_SK: Prihlásiť sa k RSS odberom

en: RSS feed (default is the wordpress feed)
sk_SK: RSS zdroj (prednastavené wordpress odbery)

en: Follow me on Twitter
sk_SK: Sledujte Twitter profil

en: Twitter profile url
sk_SK: url adresa profilu na Twitteri

en: Follow me on Facebook
sk_SK: Sledujte Facebook profil

en: Facebook profile url
sk_SK: url adresa profilu na Facebooku

en: Follow me on Google+
sk_SK: Sledujte Google+ profil

en: Google+ profile url
sk_SK: url adresa Google+ profilu

en: Follow me on Instagram
sk_SK: Sledujte Instagram profil

en: Instagram profile url
sk_SK: url adresa profilu na Instagrame

en: Follow me on Tumblr
sk_SK: Sledujte Tumblr profil

en: Follow me on Flickr
sk_SK: Sledujte Flickr profil

en: Follow me on WordPress
sk_SK: Sledujte WordPress profil

en: WordPress profile url
sk_SK: url adresa profilu vo WordPress

en: Follow me on Youtube
sk_SK: Sledujte Youtube profil

en: Youtube profile url
sk_SK: url adresa profilu na Youtube

en: Pin me on Pinterest
sk_SK: Sledujte Pinterest profil

en: Pinterest profile url
sk_SK: url adresa profilu na Pinterest

en: Follow me on Github
sk_SK: Sledujte Github profil

en: Github profile url
sk_SK: url adresa profilu na Github

en: Follow me on Dribbble
sk_SK: Sledujte Dribbble profil

en: Dribbble profile url
sk_SK: url adresa profilu na Dribbble

en: Follow me on LinkedIn
sk_SK: Sledujte LinkedIn profil

en: LinkedIn profile url
sk_SK: url adresa profilu na LinkedIn

en: Left Sidebar
sk_SK: Ľavý bočný panel

en: Appears on posts, static pages, archives and search pages
sk_SK: Zobrazí sa v príspevkoch, statických stránkach, archívoch a stránkach vyhľadávania

en: Right Sidebar
sk_SK: Pravý bočný panel

en: Footer Widget Area One
sk_SK: Footer Widget Oblasť Jeden

en: Just use it as you want !
sk_SK: Stačí to použiť tak, ako chcete !

en: Footer Widget Area Two
sk_SK: Footer Widget Oblasť Dva

en: Footer Widget Area Three
sk_SK: Footer Widget Oblasť Tri

en: Speaking the Truth in times of universal deceit is a revolutionary act.
sk_SK: Hovoriť pravdu v čase všeobecného klamu je revolučný čin.

en: Sorry, but the requested page is not found. You might try a search below.
sk_SK: Je nám ľúto, ale požadovaná stránka nebola nájdená. Môžete skúsiť vyhľadávanie nižšie.

en: Success is the ability to go from one failure to another with no loss of enthusiasm...
sk_SK: Úspech je schopnosť ísť od jedného neúspechu k ďalšiemu bez straty nadšenia.

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
sk_SK: Je nám ľúto, ale zadaným kritériám nič nezodpovedá. Skúste to prosím znova s inými kľúčovými slovami.

en: Customizr is a clean responsive theme
sk_SK: Customizr je čistá prehľadná téma

en: Many layout and design options are available from the WordPress customizer screen : see your changes live !
sk_SK: Veľa nastavení rozloženia a vzhľadu je prístupných priamo z WordPress náhľadovej stránky : sledujte Vaše zmeny naživo !

en: Main Menu
sk_SK: Hlavné Menu

en: Help
sk_SK: Pomoc

en: Need help with Customizr? Click here!
sk_SK: Potrebujete pomoc s témou Customizr? Kliknite tu!

en: Page %s
sk_SK: Stránka %s

en: Logo Upload (supported formats : .jpg, .png, .gif, svg, svgz)
sk_SK: Nahrať Logo (podporované formáty : .jpg, .png, .gif, svg, svgz)

en: Force logo dimensions to max-width:250px and max-height:100px
sk_SK: Nastaviť rozmery loga na max. šírku:250px a max. výšku:100px

en: Favicon Upload (supported formats : .ico, .png, .gif)
sk_SK: Nahrať Ikonu (podporované formáty : .ico, .png, .gif)

en: Choose a predefined skin
sk_SK: Zvoľte preddefinovaný vzhľad

en: If enabled, this option activates a smooth page scroll when clicking on a link to an anchor of the same page.
sk_SK: Táto možnosť aktivuje plynulý prechod po kliknutí na link kotvy na rovnakej stránke.

en: Fade effect on link hover
sk_SK: Zosvetľujúci efekt na odkazoch

en: Display icons next to titles
sk_SK: Zobraziť ikony vedľa nadpisov

en: When this option is checked, a contextual icon is displayed next to the titles of pages, posts, archives, and WP built-in widgets.
sk_SK: Keď je táto možnosť zvolená, kontextová ikona sa zobrazí vedľa nadpisu stránky, príspevku, archívu a WP widgetu.

en: Display a page icon next to the page title
sk_SK: Zobraziť ikonu stránky vedľa nadpisu stránky

en: Display a post icon next to the single post title
sk_SK: Zobraziť ikonu príspevku vedľa nadpisu príspevku.

en: Display an icon next to the archive title
sk_SK: Zobraziť ikonu vedľa nadpisu archívu

en: When this option is checked, an archive type icon is displayed in the heading of every types of archives, on the left of the title. An archive page can be : category, tag, author, date archive, custom taxonomies, search results.
sk_SK: Táto možnosť zobrazí ikonu v hlavičke všetkých typov archívov vľavo od nadpisu. Stránka archívu môže byť: kategória, tag, autor, dátum, taxonómie, výsledky hľadania.

en: Display an icon next to each post title in an archive page
sk_SK: Zobraziť ikonu vedľa každého nadpisu príspevku na stránke archívu.

en: When this option is checked, a post type icon is displayed on the left of each post titles in an archive page. An archive page can be : category, tag, author, date archive, custom taxonomies, search results.
sk_SK: Táto možnosť zobrazí ikonu vľavo od nadpisu každého príspevku na stránke archívu. Stránka archívu môže byť: kategória, tag, autor, dátum, taxonómie, výsledky hľadania.

en: WP sidebar widgets : display icons next to titles
sk_SK: WP moduly bočného panela : zobraziť ikony vedľa nadpisov

en: WP footer widgets : display icons next to titles
sk_SK: WP moduly päty : zobraziť ikony vedľa nadpisov

en: Autoscale images on zoom
sk_SK: Automaticky nastaviť veľkosť obrázku po priblížení

en: If enabled, this option will force images to fit the screen on lightbox zoom.
sk_SK: Táto možnosť zarovná obrázky do veľkosti okna lightbox efektu.

en: If enabled, your website will include support for high resolution devices.
sk_SK: Táto možnosť zahŕňa podporu pre zariadenia s vysokým rozlíšením.

en: It is strongly recommended to regenerate your media library images in high definition with this free plugin
sk_SK: Odporúča sa regenerovať obrázky týmto rozšírením zadarmo

en: regenerate thumbnails
sk_SK: obnoviť náhľady

en: Open the description page of the Regenerate thumbnails plugin
sk_SK: Otvoriť stránku popisu rozšírenia Regenerate thumbnails

en: Sliders : display on loading icon before rendering the slides
sk_SK: Slider : zobraziť ikonu načítavania

en: Header design and layout
sk_SK: Vzhľad a rozloženie hlavičky

en: Logo / title on the left
sk_SK: Logo / nadpis vľavo

en: Logo / title centered
sk_SK: Logo / nadpis v strede

en: Logo / title on the right
sk_SK: Logo / nadpis napravo

en: Display top border
sk_SK: Zobraziť vrchné orámovanie

en: Uncheck this option to remove the colored top border.
sk_SK: Odškrtnite túto možnosť pre odstránenie farebného vrchného orámovania.

en: Display the tagline
sk_SK: Zobraziť slogan

en: Social links in header
sk_SK: Sociálne siete v hlavičke

en: Display menu in a box
sk_SK: Zobraziť menu v priečinku

en: If checked, this option wraps the header menu/tagline/social in a light grey box.
sk_SK: Táto možnosť zobrazí hlavičku menu/slogan/sociálne siete vo svetlom šedom priečinku.

en: Sticky on scroll
sk_SK: Prilepiť pri skrolovaní

en: If checked, this option makes the header stick to the top of the page on scroll down.
sk_SK: Táto možnosť prilepí pri skrolovaní hlavičku na vrchu stránky.

en: Sticky header : display the tagline
sk_SK: Prilepená hlavička : zobraziť slogan

en: Sticky header : display the title / logo
sk_SK: Prilepená hlavička : zobraziť nadpis / logo

en: Sticky header : shrink title / logo
sk_SK: Prilepená hlavička : zmrštiť nadpis / logo

en: Sticky header : display the menu
sk_SK: Prilepená hlavička : zobraziť menu

en: Sticky header : semi-transparent on scroll
sk_SK: Prilepená hlavička : polopriehľadná pri skrolovaní

en: Set the header z-index
sk_SK: Nastaviť z-index hlavičky

en: What is
sk_SK: Čo je

en: the z-index
sk_SK: z-index

en: Menu on the left
sk_SK: Menu vľavo

en: Menu on the right
sk_SK: Menu vpravo

en: Select a submenu expansion option
sk_SK: Zvoľte nastavenie rozbalenia podmenu

en: Expand submenus on click
sk_SK: Rozbaliť podmenu po kliknutí

en: Expand submenus on hover
sk_SK: Rozbaliť podmenu po ukázaní

en: Reveal the sub-menus blocks with a fade effect
sk_SK: Rozbaliť podmenu so zosvetľujúcim efektom.

en: Hover move effect for the sub menu items
sk_SK: Rozbaliť podmenu kurzorom.

en: Choose content and layout
sk_SK: Zvoľte obsah a rozloženie

en: Front page displays
sk_SK: Zobrazenia prednej stránky

en: Don't show any posts or page
sk_SK: Nezobrazovať žiaden príspevok alebo stránku

en: Your latest posts
sk_SK: Vaše posledné príspevky

en: A static page
sk_SK: Statická stránka

en: Front page
sk_SK: Predná stránka

en: Posts page
sk_SK: Stránka príspevkov

en: Set up the front page layout
sk_SK: Nastavte rozloženie prednej stránky

en: Slider options
sk_SK: Nastavenia slajdra

en: Select front page slider
sk_SK: Zvoľte slajder prednej stránky

en: Full width slider
sk_SK: Plná šírka slajdra

en: Delay between each slides
sk_SK: Oneskorenie medzi slajdami

en: in ms : 1000ms = 1s
sk_SK: v ms : 1000ms = 1s

en: Set slider's height in pixels
sk_SK: Nastaviť výšku slidera v pixeloch

en: Apply this height to all sliders
sk_SK: Aplikovať túto výšku na každý slider

en: Replace the default image slider's height
sk_SK: Nahradiť prednastavenú výšku obrázka slidera

en: If this option is checked, your images will be resized with your custom height on upload. This is better for your overall loading performance.
sk_SK: Táto možnosť umení výšku obrázka na nastavenú. Je to prospešné pre celkový výkon načítavania.

en: You might want to regenerate your thumbnails.
sk_SK: Mohli by ste potrebovať obnoviť Vaše náhľady

en: Featured pages options
sk_SK: Nastavenia úvodných predstavovacích stránok

en: Display home featured pages area
sk_SK: Zobraziť oblasť úvodných predstavovacích stránok

en: Enable
sk_SK: Povolené

en: Disable
sk_SK: Zakázané

en: Show images
sk_SK: Zobraziť obrázky

en: The images are set with the "featured image" of each pages (in the page edit screen). Uncheck the option above to disable the featured page images.
sk_SK: Priradenie obrázku za nastavuje pri editovaní každej stránky zvlášť. Odškrtnite túto možnosť pre zakázanie zobrazenia obrázkov.

en: Read more &raquo;
sk_SK: Dozvedieť sa viac &raquo;

en: Button text
sk_SK: Text tlačidla

en: Choose the global default layout
sk_SK: Zvoľte globálne prednastavené rozloženie

en: Note : the home page layout has to be set in the home page section
sk_SK: Poznámka : rozloženie domovskej stránky sa nastavuje v sekcii Domovskej stránky

en: Force default layout everywhere
sk_SK: Priradiť všade prednastavené rozloženie

en: This option will override the specific layouts on all posts/pages, including the front page.
sk_SK: Táto možnosť prepíše špecifické nastavenia rozloženia na každom príspevku alebo stránke.

en: Choose the posts default layout
sk_SK: Zvoľte prednastavené rozloženie príspevkov

en: Maximum number of posts per page
sk_SK: Maximálny počet príspevkov na stránku

en: Select the length of posts in lists (home, search, archives, ...)
sk_SK: Zvoľte dľžku príspevku v zozname (vyhľadávanie, archív ... )

en: Display the excerpt
sk_SK: Zobraziť ukážku

en: Display the full content
sk_SK: Zobraziť celý obsah

en: Choose the pages default layout
sk_SK: Zvoľte prednastavené rozloženie stránok

en: Set the excerpt length (in number of words)
sk_SK: Nastaviť dĺžku úryvku v počte slov

en: Thumbnails options
sk_SK: Nastavenia náhľadov

en: Display the post thumbnails
sk_SK: Zobraziť náhľad príspevku

en: When this option is checked, the post thumbnails are displayed in all post lists : blog, archives, author page, search pages, ...
sk_SK: Táto možnosť zobrazí náhľady vo všetkých zoznamoch príspevkov : blog, archív, vyhľadávanie, ...

en: If no featured image is set, use the last image attached to this post.
sk_SK: Ak nie je nastavený žiaden obrázok, použije sa posledný obrázok pripojený k príspevku.

en: Thumbnails shape
sk_SK: Tvar náhľadu

en: Rounded, expand on hover
sk_SK: Okrúhly, rozširujúci sa

en: Rounded, no expansion
sk_SK: Okrúhly bez rozširovania

en: Squared, expand on hover
sk_SK: Štvorcový, rozširujúci sa

en: Squared, no expansion
sk_SK: Štvorcový bez rozširovania

en: Rectangular with no effect
sk_SK: Obdĺžnikový bez efektu

en: Rectangular with blur effect on hover
sk_SK: Obdĺžnikový s rozmazávacím efektom

en: Rectangular with unblur effect on hover
sk_SK: Obdĺžnikový so zaostrujúcim efektom

en: Set the thumbnail's max height in pixels
sk_SK: Nastaviť maximálnu výšku

en: Thumbnails position
sk_SK: Pozícia náhľadu

en: Top
sk_SK: Navrchu

en: Right
sk_SK: Vpravo

en: Bottom
sk_SK: Naspodu

en: Left
sk_SK: Vľavo

en: Alternate thumbnail/content
sk_SK: Alternatívny náhľad

en: Search Results for :
sk_SK: Výsledky hľadania pre :

en: Post thumbnail position
sk_SK: Pozícia náhľadov

en: Don't display
sk_SK: Nezobrazovať

en: Before the title in full width
sk_SK: Pred nadpisom v plnej šírke

en: Before the title boxed
sk_SK: Pred nadpisom

en: After the title
sk_SK: Za nadpisom

en: Display Breadcrumb
sk_SK: Zobraziť navigáciu

en: Display the breadcrumb on home page
sk_SK: Zobraziť navigáciu na domovskej stránke

en: Display the breadcrumb in pages
sk_SK: Zobraziť navigáciu na stránkach

en: Display the breadcrumb in single posts
sk_SK: Zobraziť navigáciu v príspevkoch

en: Display the breadcrumb in posts lists : blog page, archives, search results...
sk_SK: Zobraziť navigáciu v zozname príspevkov : blog, archív, výsledky hľadania

en: Display posts metas
sk_SK: Zobraziť meta dáta príspevkov

en: When this option is checked, the post metas (like taxonomies, date and author) are displayed below the post titles.
sk_SK: Táto možnosť zobrazí meta dáta príspevkov pod nadpisom.

en: Select the contexts
sk_SK: Vybrať kontext

en: Display posts metas on home
sk_SK: Zobraziť meta dáta prispevkov na domovskej stránke

en: Display posts metas for single posts
sk_SK: Zobraziť meta dáta prispevkov na stránke príspevkov.

en: Display posts metas in post lists (archives, blog page)
sk_SK: Zobraziť meta dáta prispevkov v zozname príspevkov

en: Select the metas to display
sk_SK: Vybrať metadáta

en: Display hierarchical taxonomies (like categories)
sk_SK: Zobraziť hierarchické taxonómie (ako kategórie)

en: Display non-hierarchical taxonomies (like tags)
sk_SK: Zobraziť nehierarchické taxonómie (ako tagy)

en: Display the publication date
sk_SK: Zobraziť dátum publikácie

en: Display the author
sk_SK: Zobraziť autora

en: Display the update date
sk_SK: Zobraziť dátum úpravy

en: If this option is checked, additional date informations about the the last post update can be displayed (nothing will show up if the post has never been updated).
sk_SK: Ak je táto možnosť zvolená, budú zobrazené prídavné informácie o dátume poslednej úpravy príspevku (pri žiadnej úprave sa nič zobrazovať nebude).

en: Select the last update format
sk_SK: Vybrať formát poslednej úpravy

en: Nb of days since last update
sk_SK: Počet dní od poslednej úpravy

en: Date of the last update
sk_SK: Dátum poslednej úpravy

en: Display a recent update notice
sk_SK: Zobraziť upozornenie úpravy

en: If this option is checked, a customizable recent update notice is displayed next to the post title.
sk_SK: Táto možnosť zobrazí upozorňenie úpravy vedľa nadpisu príspevku.

en: Display the notice if the last update is less (strictly) than n days old
sk_SK: Zobraziť upozornenie ak je posledná úprava staršia ako n dní

en: Set a maximum interval (in days) during which the last update notice will be displayed.
sk_SK: Zobraziť maximálny interval (v dňoch), počas ktorého sa bude zobrazovať upozornenie o poslednej úprave.

en: Recently updated !
sk_SK: Práve upravené !

en: Update notice text
sk_SK: Text upozornenia úpravy

en: Update notice style
sk_SK: Štýl upozornenia úpravy

en: Default (grey)
sk_SK: Prednastavené (sivá)

en: Success (green)
sk_SK: Úspešné (zelená)

en: Alert (orange)
sk_SK: Upozornenie (oranžová)

en: Important (red)
sk_SK: Dôležité (červená)

en: Info (blue)
sk_SK: Info (modrá)

en: Comments bubbles
sk_SK: Bubliny komentárov

en: Display the number of comments in a bubble next to the post title
sk_SK: Zobraziť počet komentárov v bublinke vedľa nadpisu príspevku.

en: Comments bubble shape
sk_SK: Tvar bublinky komentára

en: Small bubbles
sk_SK: Malé bubliny

en: Large bubbles
sk_SK: Veľké bubliny

en: Comments bubble color
sk_SK: Farba bublinky komentára

en: Skin color
sk_SK: Farba povrchu

en: Custom
sk_SK: Vlastné

en: Other comments settings
sk_SK: Ďalšie nastavenia komentárov

en: Enable comments on pages
sk_SK: Povoliť na stránkach komentáre

en: If checked, this option will enable comments on pages. You can disable comments for a single page in the quick edit mode of the page list screen.
sk_SK: Táto možnosť povolí komentovanie na stránkach. Komentovanie pre jednotlivé stránky môžte zakázať v móde rýchlej úpravy na obrazovke zoznamu stránok.

en: discussion settings page.
sk_SK: Nastavenia diskusie.

en: Social links in left sidebar
sk_SK: Sociálne siete v ľavom bočnom paneli

en: Social links in right sidebar
sk_SK: Sociálne siete v pravom bočnom paneli

en: Social links
sk_SK: Sociálne siete

en: Social link title in sidebars
sk_SK: Sociálne siete v bočnom paneli

en: Will be hidden if empty
sk_SK: Bude skrytý ak je prázdny

en: Social links in footer
sk_SK: Sociálne siete v päte

en: Display a back to top arrow on scroll
sk_SK: Pri skrolovaní zobraziť šípku späť navrch

en: Add your custom css here and design live! (for advanced users)
sk_SK: Pridajte sem vlastné CSS ! (pre pokročilých užívateľov)

en: Use this field to test small chunks of CSS code. For important CSS customizations, you'll want to modify the style.css file of a
sk_SK: Použite toto pole pre testovanie malých úryvkov CSS kódu. Pre väčšie CSS úpravy modifikujte súbor style.css

en: child theme.
sk_SK: témy potomka.

en: How to create and use a child theme ?
sk_SK: Ako vytvoriť a používať tému potomka ?

en: Performance : use the minified CSS stylesheet
sk_SK: Výkon : použiť minifikované CSS

en: Using the minified version of the skin stylesheet will speed up your webpage load time.
sk_SK: Použitie minifikovanej verzie skráti čas načítavania Vašej webstránky.

en: Global settings
sk_SK: Globálne nastavenia

en: Global settings for the Customizr theme :skin, socials, links...
sk_SK: Globálne nastavenia pre Customizr tému: vzhľad, sociálne siete, odkazy...

en: Header settings for the Customizr theme.
sk_SK: Nastavenia hlavičky témy Customizr.

en: Content : home, posts, ...
sk_SK: Obsah: domovská stránka, články, ...

en: Content settings for the Customizr theme.
sk_SK: Nastavenia obsahu témy Customizr.

en: Footer
sk_SK: Päta

en: Footer settings for the Customizr theme.
sk_SK: Nastavenia päty témy Customizr.

en: Advanced options
sk_SK: Pokročilé nastavenia

en: Advanced settings for the Customizr theme.
sk_SK: Pokročilé nastavenia témy Customizr.

en: Site Title & Tagline
sk_SK: Názov a slogan stránky

en: Logo &amp; Favicon
sk_SK: Logo a Ikona

en: Set up logo and favicon options
sk_SK: Nastavenia loga a ikony

en: Skin
sk_SK: Vzhľad

en: Select a skin for Customizr
sk_SK: Vyberte vzhľad pre Customizr

en: Set up your social links
sk_SK: Nastavenia sociálnych sietí

en: Links style and effects
sk_SK: Štýl a efekty odkazov

en: Various links settings
sk_SK: Nastavenia odkazov

en: Titles icons settings
sk_SK: Nastavenia názvov ikon

en: Set up the titles icons options
sk_SK: Možnosti nastavenia názvov ikon

en: Image settings
sk_SK: Nastavenia obrázkov

en: Various images settings
sk_SK: Nastavenia obrázkov

en: Design and layout
sk_SK: Vzhľad a rozloženie

en: Front Page
sk_SK: Predná stránka

en: Set up front page options
sk_SK: Nastavenia prednej stránky

en: Pages &amp; Posts Layout
sk_SK: Rozloženie stránok a príspevkov

en: Set up layout options
sk_SK: Nastavenia rozloženia

en: Post lists : blog, archives, ...
sk_SK: Zoznam príspevkov : blog, archív, ...

en: Set up post lists options
sk_SK: Nastavenia zoznamov príspevkov

en: Single posts
sk_SK: Jednoduché príspevky

en: Set up single posts options
sk_SK: Nastavenia jednoduchých príspevkov

en: Breadcrumb
sk_SK: Navigácia

en: Set up breadcrumb options
sk_SK: Nastavenia navigácie

en: Post metas (category, tags, custom taxonomies)
sk_SK: Meta data príspevkov (kategórie, tagy, taxonómie)

en: Set up post metas options
sk_SK: Nastavenia meta dát príspevkov

en: Comments
sk_SK: Komentáre

en: Set up comments options
sk_SK: Nastavenia komentárov

en: Responsive settings
sk_SK: Nastavenia responzívnosti

en: Various settings for responsive display
sk_SK: Rôzne nastavenia responzívneho zobrazenia

en: Footer global settings
sk_SK: Globálne nastavenia päty

en: Set up footer global options
sk_SK: Nastaviť možnosti päty

en: Custom CSS
sk_SK: Vlastné CSS

en: Home featured page one
sk_SK: Úvodná stránka jeden

en: Home featured page two
sk_SK: Úvodná stránka dva

en: Home featured page three
sk_SK: Úvodná stránka tri

en: Featured text one (200 car. max)
sk_SK: Úvodný text jeden (max. 200 znakov)

en: Featured text two (200 car. max)
sk_SK: Úvodný text dva (max. 200 znakov)

en: Featured text three (200 car. max)
sk_SK: Úvodný text tri (max. 200 znakov)

en: Custom featured page %1$s
sk_SK: Vlastná úvodná stránka %1$s

en: Featured text %1$s (200 car. max)
sk_SK: Úvodný text %1$s (max. 200 znakov)

en: You need to select a page first. Leave this field empty if you want to use the page excerpt.
sk_SK: Potrebujete najprv vybrať stránku. Nechajte toto pole prázdne, ak chcete použiť ukážku stránky.

en: &mdash; No slider &mdash;
sk_SK: &mdash; Žiaden slajder &mdash;

en: &mdash; Demo Slider &mdash;
sk_SK: &mdash; Demo &mdash;

en: &larr; Previous
sk_SK: &larr; Predchádzajúca

en: Next &rarr;
sk_SK: Ďalšia &rarr;

en: Home
sk_SK: Úvod

en: Browse:
sk_SK: Hľadať:

en: Minute %1$s
sk_SK: minúty %1$s

en: Week %1$s
sk_SK: Týždeň %1$s

en: Search results for &quot;%1$s&quot;
sk_SK: Hľadanie výsledkov pre &quot;%1$s&quot;

en: Page %d
sk_SK: Strana %d

en: Split
sk_SK: Rozdeliť

en: Merge
sk_SK: Spojiť

en: One thought on
sk_SK: Jedna myšlienka

en: thoughts on
sk_SK: myšlienky

en: (Edit)
sk_SK: (Upraviť)

en: Reply
sk_SK: Odpovedať

en: Post author
sk_SK: Autor príspevku

en: %1$s at %2$s
sk_SK: %1$s v %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
sk_SK: Váš komentár čaká na schválenie.

en: Comment navigation
sk_SK: Navigácia v komentároch

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
sk_SK: <span class="meta-nav">&larr;</span> Staršie komentáre

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk_SK: Novšie komentáre <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
sk_SK: Komentáre sú uzavreté.

en: Leave a comment
sk_SK: Zanechať komentár

en: Comment(s) on
sk_SK: Komentár(e) na

en: Customizer screen
sk_SK: Obrazovka témy Customizr

en: Featured page
sk_SK: Úvodná predstavovacia stránka

en: Missing Attachment
sk_SK: Chýbajúca príloha

en: {no title} Read the post &raquo;
sk_SK: {žiaden nadpis} Čítať príspevok &raquo;

en: Permalink to %s
sk_SK: Permalink na %s

en: Ooops, page not found
sk_SK: Ooops, stránka nenájdená

en: No
sk_SK: Nie

en: About %s
sk_SK: O %s

en: Daily Archives: %s
sk_SK: Denný archív: %s

en: Archives
sk_SK: Archívy

en: Monthly Archives: %s
sk_SK: Mesačný archív: %s

en: Yearly Archives: %s
sk_SK: Ročný archív: %s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk_SK: Čítať ďalej <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Pages:
sk_SK: Strany:

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk_SK: Zobraziť všetky príspevky od %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Published
sk_SK: Publikované

en: at dimensions
sk_SK: v rozmeroch

en: Link to full-size image
sk_SK: Odkaz na obrázok plnej veľkosti

en: in
sk_SK: v

en: Return to
sk_SK: Vrátiť sa na

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s
sk_SK: Tento príspevok bol publikovaný %1$s a označený %2$s

en: This entry was posted in %1$s
sk_SK: Tento príspevok bol publikovaný %1$s

en: This entry was tagged %2$s
sk_SK: Tento príspevok bol označený %2$s

en: This entry was posted
sk_SK: Tento príspevok bol publikovaný

en: (updated today)
sk_SK: (upravené dnes)

en: (updated 1 day ago)
sk_SK: (upravené pred jedným dňom)

en: View all posts in %s
sk_SK: Zobraziť všetky príspevky v %s

en: View all posts by %s
sk_SK: Zobraziť všetky príspevky od %s

en: Post navigation
sk_SK: Navigácia v príspevkoch

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
sk_SK: <span class="meta-nav">&larr;</span> Staršie príspevky

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk_SK: Novšie príspevky <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Back to top
sk_SK: Späť hore

en: Back Home
sk_SK: Späť na úvod

en: Add a menu
sk_SK: Pridať menu
