Twenty Fourteen - en to pl translation catalogue (92 entries)

note: #-#-#-#-#  twentyfourteen.pot (Twenty Fourteen 1.7)  #-#-#-#-# Author URI of the plugin/theme
en: https://wordpress.org/
pl: https://pl.wordpress.org/

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Czytaj dalej %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: May only be visible on wide screens.
pl: Tło będzie widoczne tylko na dużych ekranach.

en: The home page features your choice of up to 6 posts prominently displayed in a grid or slider, controlled by a <a href="%1$s">tag</a>; you can change the tag and layout in <a href="%2$s">Appearance &rarr; Customize</a>. If no posts match the tag, <a href="%3$s">sticky posts</a> will be displayed instead.
pl: Wyróżnij maksymalnie 6 wpisów na stronie głównej i wyświetl je w siatce lub jako pokaz slajdów. Wybierz <a href="%1$s">tag</a>, który będzie kontrolował wyświetlane wpisy. Na ekranie <a href="%2$s">Wygląd &rarr; Ustawienia</a> możesz wybrać tag oraz wygląd. Jeżeli zabraknie wpisów, to zostaną wybrane te, które są <a href="%3$s">przyklejone</a>.

en: More videos
pl: Więcej filmów

en: More audio
pl: Więcej muzyki

en: More quotes
pl: Więcej cytatów

en: More links
pl: Więcej linków

en: More galleries
pl: Więcej galerii

en: More asides
pl: Więcej notatek

en: Use this widget to list your recent Aside, Quote, Video, Audio, Image, Gallery, and Link posts.
pl: Użyj widgetu aby wyświetlić listę swoich ostatnich notatek, cytatów, filmów, muzyki, obrazków, galerii i linków.

en: Use a <a href="%1$s">tag</a> to feature your posts. If no posts match the tag, <a href="%2$s">sticky posts</a> will be displayed instead.
pl: Użyj <a href="%1$s">tagu</a>, aby wyróżnić wpisy. Jeśli żadne wpisy nie zostaną oznaczone tagiem, zamiast nich wyświetlone zostaną <a href="%2$s">przyklejone wpisy</a>.

en: Not Found
pl: Nie znaleziono

en: Display Site Title &amp; Tagline
pl: Wyświetlaj tytuł i opis witryny

en: For an in-depth tutorial, and more tips and tricks, visit the <a href="%s">Twenty Fourteen documentation</a>.
pl: Szczegółowo napisany samouczek oraz inne porady i wskazówki można znaleźć w <a href="%s">dokumentacji motywu Twenty Fourteen</a>

en: Site Title Color
pl: Kolor tytułu witryny

en: Tag Name
pl: Nazwa tagu

en: Don&rsquo;t display tag on front end.
pl: Nie wyświetlaj tagu na witrynie.

note: Description of the plugin/theme
en: In 2014, our default theme lets you create a responsive magazine website with a sleek, modern design. Feature your favorite homepage content in either a grid or a slider. Use the three widget areas to customize your website, and change your content's layout with a full-width page template and a contributor page to show off your authors. Creating a magazine website with WordPress has never been easier.
pl: Od 2014 roku, nasz domyślny motyw pozwala utworzyć responsywne, skalowalne strony w stylu magazynu lub portalu w eleganckim, nowoczesnym stylu. Wyróżnij swą ulubioną stronę zmieniając ją w styl siatki lub lub jako pokaz slajdów. Użyj trzech obszarów widgetów aby dostosować swoją stronę i zmienić układ swojej treści w stylu szablonu o pełnej szerokości oraz strony współpracownika aby pokazać autorów Twojej strony. Stworzenie strony internetowej magazynu z WordPress nigdy nie było łatwiejsze.

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Następne

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
pl: Wygląda na to, że niczego tu nie ma. Może warto poszukać?

en: All posts by %s
pl: Wszystkie wpisy, których autorem jest %s

en: Additional sidebar that appears on the right.
pl: Dodatkowy panel boczny, który wyświetlany jest po prawej.

en: Footer Widget Area
pl: Obszar na widgety w stopce

en: Appears in the footer section of the site.
pl: Wyświetlany w stopce witryny.

en: %d Article | %d Articles
pl[0]: %d artykuł
pl[1]: %d artykuły
pl[2]: %d artykułów

en: Previous Image
pl: Poprzedni obrazek

en: Next Image
pl: Następny obrazek

en: Twenty Fourteen requires at least WordPress version 3.6. You are running version %s. Please upgrade and try again.
pl: Minimalna wersja WordPressa, na której może być uruchomiony motyw Twenty Fourteen to 3.6. Aktualnie używana jest wersja %s. Proszę zaktualizować WordPressa i spróbować ponownie.

en: Background may only be visible on wide screens.
pl: Tło będzie widoczne tylko na szerokich ekranach.

en: Featured Content
pl: Wyróżniona treść

en: Layout
pl: Układ

en: Grid
pl: Siatka

en: Slider
pl: Pokaz slajdów

en: Enhance your site design by using <a href="%s">Featured Images</a> for posts you&rsquo;d like to stand out (also known as post thumbnails). This allows you to associate an image with your post without inserting it. Twenty Fourteen uses featured images for posts and pages&mdash;above the title&mdash;and in the Featured Content area on the home page.
pl: Ulepsz swoją witrynę, używając <a href="%s">obrazków wyróżniających</a> w swoich wpisach (nazywanych też miniaturkami wpisu). Dzięki czemu możesz dołączyć obrazek do wpisu bez umieszczania go w treści. Twenty Fourteen używa obrazków wyróżniających dla wpisów i stron ponad tytułem oraz w części wyróżnionej na stronie głównej.

en: Posts navigation
pl: Nawigacja wpisów

en: <span class="meta-nav">Published In</span>%title
pl: <span class="meta-nav">Opublikowano w</span>%title

en: <span class="meta-nav">Previous Post</span>%title
pl: <span class="meta-nav">Poprzedni wpis</span>%title

en: <span class="meta-nav">Next Post</span>%title
pl: <span class="meta-nav">Następny wpis</span>%title

en: Twenty Fourteen Ephemera
pl: Efemeryda motywu &bdquo;Twenty Fourteen&rdquo;

en: This gallery contains <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s photo</a>. | This gallery contains <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s photos</a>.
pl[0]: Galeria zawiera <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s obrazek</a>.
pl[1]: Galeria zawiera <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s obrazki</a>.
pl[2]: Galeria zawiera <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s obrazków</a>.

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Number of posts to show:
pl: Liczba wpisów do wyświetlenia:

en: Post format to show:
pl: Formaty wpisów do wyświetlenia:

note: Template Name of the plugin/theme
en: Contributor Page
pl: Strona współpracownika

en: Category Archives: %s
pl: Archiwa kategorii: %s

en: Tag Archives: %s
pl: Archiwa tagu: %s

en: Daily Archives: %s
pl: Dzienne archiwum: %s

en: Monthly Archives: %s
pl: Miesięczne archiwum: %s

en: Yearly Archives: %s
pl: Roczne archiwum: %s

en: Archives
pl: Archiwa

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
pl[0]: Jedna myśl nt. &bdquo;%2$s&rdquo;
pl[1]: %1$s myśli nt. &bdquo;%2$s&rdquo;
pl[2]: %1$s myśli nt. &bdquo;%2$s&rdquo;

en: Comment navigation
pl: Nawigacja po komentarzach

en: &larr; Older Comments
pl: &larr; Starsze komentarze

en: Newer Comments &rarr;
pl: Nowsze komentarze &rarr;

en: Comments are closed.
pl: Możliwość komentowania jest wyłączona.

en: Pages:
pl: Strony:

en: Edit
pl: Edytuj

en: Leave a comment
pl: Dodaj komentarz

en: 1 Comment
pl: 1 komentarz

en: % Comments
pl: % Komentarzy

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Czytaj dalej <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Proudly powered by %s
pl: Dumnie wspierane przez WordPressa

en: Top primary menu
pl: Górne podstawowe menu

en: Secondary menu in left sidebar
pl: Drugie menu w lewym panelu bocznym

en: Primary Sidebar
pl: Pierwszy panel boczny

en: Main sidebar that appears on the left.
pl: Główny panel, wyświetlany po lewej stronie.

en: Content Sidebar
pl: Panel boczny w treści

[ctx: Lato font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not supported by Lato, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
pl: włączony

en: Page %s
pl: Strona %s

en: Search
pl: Szukaj

en: Primary Menu
pl: Menu główne

en: Skip to content
pl: Przeskocz do treści

en: Post navigation
pl: Zobacz wpisy

en: &larr; Previous
pl: &larr; Poprzednie

en: Next &rarr;
pl: Następne &rarr;

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Nothing Found
pl: Niczego nie znaleziono

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
pl: Gotów, by opublikować pierwszy post? <a href="%1$s">Zacznij tutaj</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
pl: Brak wyników wyszukiwania. Proszę spróbować ponownie z innymi słowami.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
pl: Nie udało się znaleźć tego, czego szukasz. Być może wyszukiwanie przyniesie lepsze rezultaty.

en: Videos
pl: Wideo

en: Images
pl: Obrazki

en: More images
pl: Więcej obrazków

en: Galleries
pl: Galerie

en: Asides
pl: Treści poboczne

en: Links
pl: Odnośniki

en: Quotes
pl: Cytaty

en: Search Results for: %s
pl: Wyniki wyszukiwania dla zapytania &#8222;%s&#8221;

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
pl: zespół WordPressa

note: Template Name of the plugin/theme
en: Full Width Page
pl: Pełna szerokość strony
