Themes - GeneratePress - en to pl translation catalogue (212 entries)

note: Description of the theme
en: GeneratePress is a lightweight WordPress theme built with a focus on speed and usability. Performance is important to us, which is why a fresh GeneratePress install adds less than 10kb (gzipped) to your page size. We take full advantage of the block editor (Gutenberg), which gives you more control over creating your content. If you use page builders, GeneratePress is the right theme for you. It is completely compatible with all major page builders, including Beaver Builder and Elementor. Thanks to our emphasis on WordPress coding standards, we can boast full compatibility with all well-coded plugins, including WooCommerce. GeneratePress is fully responsive, uses valid HTML/CSS, and is translated into over 25 languages by our amazing community of users. A few of our many features include 60+ color controls, powerful dynamic typography, 5 navigation locations, 5 sidebar layouts, dropdown menus (click or hover), and 9 widget areas. Learn more and check out our powerful premium version at https://generatepress.com
pl: GeneratePress jest lekkim motywem WordPress zbudowanym z naciskiem na szybkość i użyteczność. Wydajność jest dla nas ważna, dlatego świeża instalacja GeneratePress dodaje mniej niż 10kb (gzipped) do rozmiaru strony. W pełni wykorzystujemy edytor blokowy (Gutenberg), który daje Ci większą kontrolę nad tworzeniem treści. Jeśli używasz page builderów, GeneratePress jest odpowiednim motywem dla Ciebie. Jest on całkowicie kompatybilny ze wszystkimi głównymi page builderami, w tym Beaver Builder i Elementor. Dzięki naszemu naciskowi na standardy kodowania WordPress, możemy pochwalić się pełną kompatybilnością ze wszystkimi dobrze zakodowanymi wtyczkami, w tym WooCommerce. GeneratePress jest w pełni responsywny, używa poprawnego HTML / CSS i jest tłumaczony na ponad 25 języków przez naszą niesamowitą społeczność użytkowników. Kilka z naszych wielu funkcji to ponad 60 kontrolek kolorów, potężna dynamiczna typografia, 5 lokalizacji nawigacji, 5 układów paska bocznego, rozwijane menu (kliknij lub najedź) i 9 obszarów widżetów. Dowiedz się więcej i sprawdź naszą potężną wersję premium na https://generatepress.com

en: Field Text
pl: Pole tekstowe

note: translators: Contrast number
en: Contrast %s
pl: Kontrast %s

en: Contrast
pl: Kontrast

en: Sub-Menu Text
pl: Tekst podmenu

en: Sub-Menu Background
pl: Tło podmenu

en: Navigation Text
pl: Tekst nawigacji

en: Choose Current Color
pl: Wybierz aktualny kolor

en: Navigation Background Current
pl: Aktualne tło nawigacji

en: Tagline
pl: Slogan

en: Site Title
pl: Tytuł witryny

en: Border
pl: Obramowanie

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Link
pl: Odnośnik

en: Choose Initial Color
pl: Wybierz kolor początkowy

en: Never
pl: Nigdy

en: Always
pl: Zawsze

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Optional
pl: Opcjonalnie

en: Block
pl: Blok

en: Auto
pl: Automatycznie

en: Page
pl: Strona

en: Primary
pl: Podstawowy

en: Site
pl: Witryna

en: Dashboard
pl: Kokpit

note: translators: right arrow
en: Next %s
pl: Następny %s

note: translators: left arrow
en: %s Previous
pl: %s Poprzedni

en: here
pl: tutaj

en: Open Sub-Menu
pl: Otwórz podmenu

en: Close Sub-Menu
pl: Zamknij podmenu

en: Content Container
pl: Kontener treści

[ctx: more on post title]
note: translators: Aria-label describing the read more button
en: More on %s
pl: Więcej na %s

en: Combine CSS
pl: Połącz CSS

en: Font
pl: Czcionka

en: Text
pl: Tekst

en: Container Alignment
pl: Wyrównanie kontenera

en: Place logo next to title
pl: Umieść logo obok tytułu

en: Reduce the number of CSS file requests and use a lite version of our grid system.
pl: Zmniejsz liczbę żądań plików CSS i użyj lżejszej wersji naszego systemu siatki.

en: Icon Type
pl: Rodzaj ikony

en: Boxes
pl: Obszary

en: Heading 3 (H3)
pl: Nagłówek 3 (H3)

en: Heading 2 (H2)
pl: Nagłówek 2 (H2)

en: Heading 1 (H1)
pl: Nagłówek 1 (H1)

en: Visit documentation &rarr;
pl: Przejdź do dokumentacji &rarr;

en: Want to learn more about the theme? Check out our extensive documentation.
pl: Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego motywu? Sprawdź naszą obszerną dokumentację.

en: All Options
pl: Wszystkie opcje

en: Reset Settings
pl: Zresetuj ustawienia

en: Header Presets
pl: Ustawienia nagłówka

en: Logo Width
pl: Szerokość logo

en: Upload Logo
pl: Prześlij logo

en: Mobile Menu
pl: Menu dla urządzeń mobilnych

en: System fonts
pl: Czcionki systemowe

en: Comment
pl: Komentarz

en: Excerpt
pl: Zajawka

en: More options are available for this section in our premium version.
pl: Więcej opcji dla tej sekcji jest dostępnych w wersji Premium.

en: General
pl: Główne

en: Variants
pl: Warianty

en: Load essential icons only
pl: Ładuj tylko niezbędne ikony

en: Cache dynamic CSS
pl: Załaduj dynamiczny CSS do pamięci podręcznej

en: Premium Modules
pl: Wersja Premium

en: Premium module available
pl: Dostępna jest wersja Premium

en: Premium Modules Available
pl: Dostępna wersja Premium

en: Content Type
pl: Typ treści

en: Deleting your settings can not be undone.
pl: Usunięcie ustawień jest nieodwracalne.

en: Cache CSS generated by your options to boost performance.
pl: Załaduj do pamięci podręcznej CSS utworzony przez Twoje ustawienia, aby podnieść wydajność.

en: Load essential Font Awesome icons instead of the full library.
pl: Załaduj tylko niezbędne ikony z biblioteki Font Awesome.

en: Retina Logo
pl: Logo Retina

en: Mobile
pl: Urządzenie przenośne

en: Desktop
pl: Komputer stacjonarny

en: Full Width
pl: Pełna szerokość

en: Top Bar Alignment
pl: Wyrównanie górnego paska

en: Top Bar Inner Width
pl: Wewnętrzna szerokość górnego paska

en: Top Bar Width
pl: Szerokość górnego paska

en: Top Bar
pl: Pasek górny

en: Footer Bar
pl: Stopka

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: Footer Bar Alignment
pl: Wyrównanie stopki

en: Inner Footer Width
pl: Wewnętrzna szerokość stopki

en: Inner Navigation Width
pl: Wewnętrzna szerokość nawigacji

en: Inner Header Width
pl: Wewnętrzna szerokość nagłówka

en: Paragraph margin
pl: Margines akapitu

en: Line height
pl: Wysokość linii

en: Reset
pl: Resetuj

en: Footer
pl: Stopka

en: Sidebars
pl: Panele boczne

en: Container
pl: Kontener

en: Primary Navigation
pl: Główne menu

en: Scroll back to top
pl: Przewiń do początku

en: Navigation Width
pl: Szerokość nawigacji

en: Navigation Dropdown
pl: Rozwijanie nawigacji

en: Footer Width
pl: Szerokość stopki

en: Back to Top Button
pl: Przycisk powrotu do początku

en: Hover
pl: Po najechaniu

en: Click - Menu Item
pl: Po kliknięciu element menu

en: Click - Arrow
pl: Po kliknięciu strzałki

en: Header Width
pl: Szerokość nagłówka

en: Full
pl: Pełna szerokość

[ctx: made with love]
note: translators: %s: Heart icon
en: Made with %s by Tom Usborne
pl: Stworzone z %s przez Tom Usborne

en: Float Left
pl: Wyrównane do lewej

en: Support
pl: Pomoc techniczna

en: Content Title
pl: Tytuł treści

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try searching?
pl: Wygląda na to, że niczego nie znaleziono w tej lokalizacji. Może spróbuj wyszukać?

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
pl: Szukaj &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
pl: Szukaj:

note: translators: 1: Search query name
en: Search Results for: %s
pl: Wyniki wyszukiwania: %s

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
pl: Nie udało się znaleźć tego, czego szukasz. Być może wyszukiwanie przyniesie lepsze rezultaty.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
pl: Brak wyników wyszukiwania. Proszę spróbować ponownie z innymi słowami.

note: translators: 1: Admin URL
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
pl: Wszystko gotowe? <a href="%1$s">Zacznij tutaj</a> i opublikuj swój pierwszy wpis.

en: Nothing Found
pl: Niczego nie znaleziono

en: % Comments
pl: % komentarzy

en: 1 Comment
pl: Jeden komentarz

en: Leave a comment
pl: Dodaj komentarz

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
pl: Tagi

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
pl: Kategorie

[ctx: label]
en: Search
pl: Wyszukaj

en: Read more
pl: Dowiedz się więcej

note: translators: 1: Author name
en: View all posts by %s
pl: Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest %s

en: by
pl: przez

en: Your comment is awaiting moderation.
pl: Twój komentarz oczekuje na zatwierdzenie.

[ctx: 1: date, 2: time]
note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
pl: %1$s o %2$s

en: Newer posts
pl: Nowsze wpisy

en: Older posts
pl: Starsze wpisy

en: Next
pl: Dalej

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next &rarr;
pl: Następne &rarr;

en: &larr; Previous
pl: &larr; Poprzednie

en: Import successful.
pl: Import zakończony powodzeniem.

en: Settings removed.
pl: Ustawienia usunięto.

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zostały zapisane.

en: Disable Elements
pl: Wyłącz elementy

en: Warning: This will delete your settings.
pl: Uwaga: Spowoduje to usunięcie twoich ustawień.

en: Background
pl: Tło

en: Customize
pl: Dostosuj

[ctx: submit button]
en: Search
pl: Szukaj

en: Skip to content
pl: Przejdź do treści

en: 0 Widgets
pl: bez Widgetów

en: 2 Widgets
pl: 2 Widgety

en: 3 Widgets
pl: 3 Widgety

en: 4 Widgets
pl: 4 Widgety

en: 5 Widgets
pl: 5 Widgetów

en: Both Sidebars on Right
pl: Oba panele boczne po prawej

en: Both Sidebars
pl: Oba panele boczne

en: Both Sidebars on Left
pl: Oba panele boczne po lewej

en: No Sidebars
pl: Brak paneli bocznych

en: Content
pl: Treść

en: Default
pl: Domyślne

en: Blog Sidebar Layout
pl: Układ paneli bocznych bloga

en: Single Post Sidebar Layout
pl: Układ paneli bocznych pojedynczego wpisu

en: Content (no sidebars)
pl: Zawartość (bez paneli bocznych)

en: Content / Sidebar
pl: Zawartość / Panel boczny

en: Footer Widgets
pl: Widżety stopki

en: Sidebar / Content / Sidebar
pl: Panel boczny / Treść / Panel boczny

en: Content / Sidebar / Sidebar
pl: Treść / Panel boczny / Panel boczny

en: Sidebar / Sidebar / Content
pl: Panel boczny / Panel boczny / Treść

en: Content Layout
pl: Układ treści

en: Separate Containers
pl: Oddzielne pojemniki

en: One Container
pl: Jeden pojemnik

en: Sidebar Layout
pl: Układ panelu bocznego

en: Sidebar / Content
pl: Panel boczny / treść

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Below Header
pl: Poniżej nagłówka

en: Above Header
pl: Powyżej nagłówka

en: No Navigation
pl: Bez nawigacji

en: Navigation Alignment
pl: Wyrównanie nawigacji

en: Navigation Search
pl: Wyszukiwanie w pasku nawigacji

en: Float Right
pl: Wyrównane do prawej

en: Navigation Location
pl: Położenie nawigacji

en: Enable
pl: Włącz

en: Right
pl: Do prawej

en: Center
pl: Wyśrodkowanie

en: Left
pl: Do lewej

en: Container Width
pl: Szerokość pojemnika

en: Header Alignment
pl: Wyrównanie nagłówka

en: Contained
pl: Zawarte

en: Layout
pl: Układ

en: Link Color Visited
pl: Kolor odwiedzonego odnośnika

en: Background Hover
pl: Kolor tła po najechaniu

en: Colors
pl: Kolory

en: Hide site tagline
pl: Ukryj opis witryny

en: Hide site title
pl: Ukryj tytuł witryny

en: Body
pl: Treść

en: Font weight
pl: Grubość kroju pisma

en: Font size
pl: Wielkość liter

en: Text transform
pl: Przekształcenia tekstu

en: Typography
pl: Typografia

en: Default fonts
pl: Domyślnie czcionki

en: Font family
pl: Rodzina czcionek

en: Google fonts
pl: Kroje pisma Google

en: Header
pl: Nagłówek

en: Left Sidebar
pl: Panel boczny po lewej

en: Right Sidebar
pl: Panel boczny po prawej

en: Primary Menu
pl: Menu główne

en: Footer Widget 1
pl: Widget stopki 1

en: Footer Widget 2
pl: Widget stopki 2

en: Footer Widget 3
pl: Widget stopki 3

en: Footer Widget 4
pl: Widget stopki 4

en: Footer Widget 5
pl: Widget stopki 5

en: Edit
pl: Edytuj

en: Pages:
pl: Strony:

en: Post Comment
pl: Opublikuj komentarz

en: Leave a Comment
pl: Dodaj komentarz

en: Website
pl: Witryna internetowa

en: Email
pl: E-mail

en: Name
pl: Nazwa

en: Comments are closed.
pl: Możliwość komentowania została wyłączona.

en: Newer Comments &rarr;
pl: Nowsze komentarze &rarr;

en: &larr; Older Comments
pl: &larr; Starsze komentarze

en: Comment navigation
pl: Nawigacja po komentarzach

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
pl[0]: %1$s komentarz do &ldquo;%2$s&rdquo;
pl[1]: %1$s komentarze do &ldquo;%2$s&rdquo;
pl[2]: %1$s komentarzy do &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Archives
pl: Archiwa

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
pl: Ups! Nie udało się znaleźć pożądanej strony.
