Themes - Ashe - en to pl translation catalogue (343 entries)

note: Description of the theme
en: Personal and Multi-Author Free WordPress Blog Theme. Perfect for personal, lifestyle, health & fitness, food, cooking, bakery, travel, beauty, fashion, wedding, photography, news, quotes blog, auto blog, small business website and any other kind of amazing blogs. Minimal, elegant & mobile friendly layout with WooCommerce shop (storefront) support will WOW and inspire your visitors. Well documented and very easy to use even for WordPress beginners. Clean and Modern Responsive design will perfectly showcase your content on any device, even on tablet, mobile & retina displays. Very fast, compatibility with many popular plugins & of course translation & RTL (right to left language) ready, coded with best SEO practices. The theme has features like Text & Image logo, Fullscreen Slider, Header image, Instagram slider widget support, footer menu support, GDPR compatibility plugins support and many more. Works perfectly with all major drag and drop page builders like Elementor, Beaver Builder, Visual Composer, SiteOrigin, Divi. You just need to write and be awesome! TEMPLATE DEMO: https://ashe-free.wp-royal-themes.com/demo/
pl: Darmowy motyw blogu WordPress przeznaczony dla jednego lub wielu autorów. Idealny do promowania własnego, stylu życia, zdrowia i kondycji, żywności, gotowania, piekarni, podróży, urody, mody, ślubu, fotografii, aktualności, blogu z cytatami, blogu samochodowego, strony małej firmy i każdego innego rodzaju niesamowitych blogów. Minimalny, elegancki i przyjazny dla urządzeń mobilnych 
    układ z obsługą sklepu WooCommerce (witryna sklepowa) zachwyci i zainspiruje odwiedzających. Posiada doskonałą dokumentację i jest bardzo łatwy w użyciu nawet dla zaczynających przygodę z WordPress. Czysty i nowoczesny Responsywny design doskonale zaprezentuje zawartość Twojej witryny na dowolnym urządzeniu, nawet na tabletach, telefonach komórkowych i wyświetlaczach Retina. Bardzo szybki, kompatybilny z wieloma popularnymi wtyczkami oraz oczywiście tłumaczeniem, również RTL (od prawej do lewej), z najlepszymi praktykami SEO. Motyw posiada takie funkcje jak Tekst i obrazek logo, Przewijacz na Pełny Ekran, obraz nagłówka, obsługuje widżet przewijacza Instagram, menu dla stopki, uwzględnia Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych(GDPR), zapewnia kompatybilność wtyczek i wiele innych. Działa doskonale ze wszystkimi większymi kreatorami do tworzenia stron metodą przeciągania i upuszczania takimi jak Elementor, Beaver Builder, Visual Composer, SiteOrigin, Divi. Musisz tylko coś napisać i być świetnym! SZABLON DEMO: https://ashe-free.wp-royal-themes.com/demo/

en: Show Simple Header
pl: Pokaż prosty nagłówek

en: Contact Us
pl: Skontaktuj się z nami

en: If you have any kind of theme related questions, feel free to ask.
pl: Jeśli masz jakieś pytania związane z motywem, możesz je zadać.

en: Email Support
pl: Wsparcie e-mailowe

en: Post Comment
pl: Opublikuj komentarz

en: Leave a Reply
pl: Dodaj komentarz

en: Comment
pl: Komentarz

en: To disable this option, navigate to Appearance > Customize > Skins section and uncheck "Dark Mode Switcher" option. Only logged-in admin level users can see this notice!
pl: Aby wyłączyć tę opcję, przejdź do sekcji Wygląd > Dostosuj > Skórki i usuń zaznaczenie opcji "Przełącznik trybu ciemnego". Tylko zalogowani administratorzy mogą zobaczyć tę informację!

en: Download Now
pl: Pobierz teraz

en: Select Mobile Menu Icon
pl: Wybierz ikonę menu mobilnego

en: Child Theme
pl: Motyw potomny

en: Menu Button Text
pl: Tekst przycisku menu

en: The best way to customize Ashe Theme code.
pl: Najlepszy sposób na dostosowanie kodu motywu Ashe.

en: Switcher icon will be added to the right of the Navigation Menu. When the Dark Mode is enabled color controls will NOT work except Accent Color control. Dark Mode design reduces the light emitted by device screens while maintaining the minimum color contrast ratios required for readability.
pl: Ikona przełącznika zostanie dodana po prawej stronie menu. Po włączeniu trybu ciemnego sterowanie kolorami NIE będzie działać z wyjątkiem sterowania kolorem akcentującym. Konstrukcja trybu ciemnego redukuje światło emitowane przez ekrany urządzeń, zachowując jednocześnie minimalne współczynniki kontrastu kolorów wymagane do zapewnienia czytelności.

en: Show Dark Mode Switcher
pl: Pokaż przełącznik trybu ciemnego

en: Box
pl: Boks

en: Feat. Links Options
pl: Opcje linków

en: Show Featured Image
pl: Pokaż obrazek wyróżniający

en: Show Drop Caps (First Big Letter)
pl: Pokazuj inicjały (wielka pierwsza litera)

en: Demo Import Video Tutorial
pl: Samouczek wideo do importu przykładowych treści

en: If you are a WordPress beginner it's highly recommended to install the theme Demo Content. This file includes: Menus, Posts, Pages, Widgets, etc.
pl: Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem WordPressa, zalecamy instalację przykładowych treści motywu. Plik ten zawiera: menu, wpisy, strony, widgety, itp.

en: Setup Instagram
pl: Skonfiguruj Instagram

en: Show Tumblr
pl: Pokaż Tumblr

en: Show Reddit
pl: Pokaż Reddit

en: Show Linkedin
pl: Pokaż Linkedin

en: Show Pinterest
pl: Pokaż Pinterest

en: Show Twitter
pl: Pokaż Twitter

en: Show Facebook
pl: Pokaż Facebook

en: Add Icon
pl: Dodaj ikonę

en: Add new field
pl: Dodaj nowe pole

en: After activating non-default skin, you will NOT be able to take control over skin colors. These options are only available in the Ashe PRO.
pl: Po aktywacji niestandardowej skórki, NIE będzie można zarządzać kolorami skórki. Te opcje są dostępne tylko w Ashe PRO.

en: Button Text
pl: Tekst przycisku

en: Color
pl: Kolor

en: Customizer Repeater
pl: Pole powtarzalne

en: Delete field
pl: Usuń pole

en: Description
pl: Opis

en: Display Featured Links on
pl: Wyświetlaj wyróżnione linki na

en: Display Slider on
pl: Wyświetlaj slider na

en: Front Page
pl: Strona główna

en: Front and Posts Pages
pl: Strona główna i strony z wpisami

en: Logo Upload
pl: Prześlij logo

en: Logo Width
pl: Szerokość logo

en: Open Link in New Tab
pl: Otwórz w nowej karcie

en: Please Note:
pl: Uwaga:

en: Posts
pl: Wpisy

en: Posts Page
pl: Strona z wpisami

en: Select Theme Skin
pl: Wybierz skórkę motywu

en: Skins
pl: Skórki

en: Slide Background
pl: Tło slajdu

en: Slider Item
pl: Element slidera

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Text
pl: Tekst

en: Upload Image
pl: Prześlij obrazek

en: Custom
pl: Własne

en: Social icons
pl: Ikony mediów społecznościowych

en: Slide Link
pl: Odnośnik slajdu

en: Link
pl: Odnośnik

en: Icon
pl: Ikonka

en: Remove Icon
pl: Usuń ikonkę

en: Image type
pl: Typ obrazka

note: translators: 1: plugin name(s).
en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
pl[0]: Motyw wymaga do działania następującej wtyczki: %1$s.
pl[1]: Motyw wymaga do działania następujących wtyczek: %1$s.
pl[2]: Motyw wymaga do działania następujących wtyczek: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
pl[0]: Zalecana wtyczka jest aktualnie wyłączona: %1$s.
pl[1]: Zalecane wtyczki są aktualnie wyłączone: %1$s.
pl[2]: Zalecane wtyczki są aktualnie wyłączone: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
pl[0]: Twórcy motywu polecają użycie wtyczki: %1$s.
pl[1]: Twórcy motywu polecają użycie wtyczek: %1$s.
pl[2]: Twórcy motywu polecają użycie wtyczek: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
pl[0]: Należy zaktualizować wtyczkę %1$s, aby aby zapewnić maksymalną zgodność z używanym motywem.
pl[1]: Należy zaktualizować wtyczki %1$s, aby aby zapewnić maksymalną zgodność z używanym motywem.
pl[2]: Należy zaktualizować wtyczki %1$s, aby aby zapewnić maksymalną zgodność z używanym motywem.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
pl[0]: Dostępna jest aktualizacja dla: %1$s.
pl[1]: Dostępne są aktualizacje dla: %1$s.
pl[2]: Dostępne są aktualizacje dla: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
pl[0]: Poniższa wymagana wtyczka nie jest obecnie włączona: %1$s.
pl[1]: Poniższe wymagane wtyczki nie są obecnie włączone: %1$s.
pl[2]: Poniższe wymagane wtyczki nie są obecnie włączone: %1$s.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
pl: Instalowanie wtyczki %1$s (%2$d/%3$d)

en: All installations have been completed.
pl: Wszystkie instalacje zostały zakończone.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed successfully.
pl: Zainstalowano %1$s.

note: translators: 1: plugin name.
en: Hide Details
pl: Ukryj szczegóły

note: translators: 1: plugin name.
en: Show Details
pl: Pokaż szczegóły

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed and activated successfully.
pl: Zainstalowano i włączono %1$s.

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Activate %2$s
pl: Włącz %2$s

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Update %2$s
pl: Aktualizuj %2$s

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Install %2$s
pl: Zainstaluj %2$s

en: Available version:
pl: Dostępna wersja:

en: Installed version:
pl: Zainstalowana wersja:

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
pl: nieznana

en: Update recommended
pl: Zalecana aktualizacja

en: Requires Update
pl: Wymaga aktualizacji

en: Required Update not Available
pl: Wymagana aktualizacja nie jest dostępna

en: External Source
pl: Źródło zewnętrzne

en: Required
pl: Wymagane

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
pl: i

en: Update Required
pl: Wymagana aktualizacja

en: Dismiss this notice
pl: Odrzuć powiadomienie

note: translators: 1: dashboard link.
en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
pl: Wszystkie wtyczki zostały zainstalowane i włączone. %1$s

en: Return to Required Plugins Installer
pl: Wróć do instalatora wymaganych wtyczek

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
pl[0]: Rozpocznij włączanie wtyczki
pl[1]: Rozpocznij włączanie wtyczek
pl[2]: Rozpocznij włączanie wtyczek

en: Type
pl: Typ

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Install
pl: Zainstaluj

[ctx: plugins]
note: translators: 1: number of plugins.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>

en: Status
pl: Stan

en: Source
pl: Źródło

en: Activate
pl: Włącz

en: Version
pl: Wersja

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
pl[0]: Włączono wtyczkę:
pl[1]: Włączono wtyczki:
pl[2]: Włączono wtyczki:

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
pl: Wtyczka wymaga aktualizacji, aby być kompatybilną z używanym motywem.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
pl: Rozpoczął się proces instalacji i włączania wtyczek. Trochę to potrwa, więc proszę czekać cierpliwie.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
pl: Instalowanie zostało rozpoczęte. Na niektórych hostingach może to trochę potrwać, więc prosimy o cierpliwość.

en: Return to the Dashboard
pl: Powrót do kokpitu

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
pl: Instalowanie i włączanie wtyczki %1$s (%2$d/%3$d)

en: Minimum required version:
pl: Minimalna wymagana wersja:

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Recommended
pl: Polecane

en: WordPress Repository
pl: Repozytorium WordPressa

en: Pre-Packaged
pl: W pakiecie

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
pl: Skontaktuj się z dostawcą wtyczki i poproś o przygotowanie nowej wersji zgodnej z wytycznymi WordPressa.

en: No plugins are available to be activated at this time.
pl: Aktualnie brak wtyczek do włączenia.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
pl: Nie wybrano żadnej wtyczki do zainstalowania. Nie podjęto działania.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
pl: Nie wybrano żadnej wtyczki do włączenia. Nie podjęto działania.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
pl: Nie wybrano żadnej wtyczki do aktualizacji. Nie podjęto działania.

en: Upgrade message from the plugin author:
pl: Wiadomość dotycząca aktualizacji od autora wtyczki:

en: Plugin activated successfully.
pl: Wtyczka została włączona.

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
pl: Co najmniej jedna z wymaganych lub zalecanych wtyczek wymaga zainstalowania, aktualizacji lub włączenia.

note: translators: 1: plugin name.
en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
pl: Nic nie zrobiono. Wtyczka %1$s jest już włączona.

en: All installations and activations have been completed.
pl: Wszystko co trzeba zostało zainstalowane i włączone.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
pl: Wtyczka z pakietu nie zawiera katalogu z prawidłową nazwą, a próba zmiany nazwy nie zadziałała.

en: Installed But Not Activated
pl: Zainstalowano, ale nie włączono

en: Please contact the administrator of this site for help.
pl: Proszę skontaktować się z administratorem witryny, aby uzyskać pomoc.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
pl: Aktualizowanie wtyczki %1$s (%2$d/%3$d)

note: translators: 1: plugin name, 2: error message.
en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
pl: Wystąpił błąd podczas instalowania wtyczki %1$s: <strong>%2$s</strong>.

note: translators: 1: plugin name.
en: The installation of %1$s failed.
pl: Nie udało się zainstalować %1$s.

en: No plugins to install, update or activate.
pl: Brak wtyczek do zainstalowania, aktualizacji lub włączenia.

en: Not Installed
pl: Nie zainstalowano

en: Plugin activation failed.
pl: Nie udało się włączyć wtyczki.

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Do włączenia <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Do włączenia <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Do włączenia <span class="count">(%s)</span>

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
pl[0]: Rozpocznij instalację wtyczki
pl[1]: Rozpocznij instalację wtyczek
pl[2]: Rozpocznij instalację wtyczek

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
pl[0]: Rozpocznij aktualizację wtyczki
pl[1]: Rozpocznij aktualizację wtyczek
pl[2]: Rozpocznij aktualizację wtyczek

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Do zainstalowania <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Do zainstalowania <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Do zainstalowania <span class="count">(%s)</span>

en: No plugins are available to be updated at this time.
pl: Aktualnie nie ma wtyczek do aktualizacji.

note: translators: 1: number of plugins.
en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Dostępna aktualizacja <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Dostępne aktualizacje <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Dostępne aktualizacje <span class="count">(%s)</span>

en: No plugins are available to be installed at this time.
pl: Aktualnie nie ma wtyczek do zainstalowania.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
pl: Zdalny pakiet wtyczki składa się z więcej niż jednego pliku, ale pliki nie są spakowane w katalogu.

note: translators: 1: plugin name.
en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
pl: Wtyczka nie została włączona. Motyw wymaga użycia nowszej wersji wtyczki niż %s. Proszę ją zaktualizować.

note: translators: %s: plugin name.
en: Updating Plugin: %s
pl: Aktualizowanie wtyczki: %s

en: Install Plugins
pl: Zainstaluj wtyczki

en: Install Required Plugins
pl: Zainstaluj wymagane wtyczki

note: translators: %s: plugin name.
en: Installing Plugin: %s
pl: Instalowanie wtyczki: %s

en: Something went wrong with the plugin API.
pl: Wystąpił problem z API wtyczki.

en: Customize Blog Page
pl: Spersonalizuj Stronę Blogu

en: Customize General Layouts
pl: Spersonalizuj Ogólny Układ

en: Setup Random Header Images
pl: Ustawienie Losowych Obrazków Nagłówka

en: Show Featured Links
pl: Pokaż Wyróżnione Odnośniki

en: Show Featured Slider
pl: Pokaż Wyróżnione Przewijacza

en: Merge Top and Main Menus
pl: Scal Górne i Główne Menu

en: Show Scroll-Top Button
pl: Pokaż Przycisk Przewiń-Góra

en: Show Related Posts
pl: Pokaż podobne wpisy

en: Responsive
pl: Responsywne

en: These options will only apply to Mobile devices.
pl: Opcje wpływają tylko na urządzenia mobilne.

en: Classic, List, Grid Layouts
pl: Klasyczny, Lista, Układy Siatki

en: Unlimited Colors Options
pl: Nieograniczonych Opcje Kolorów

en: View Full Feature List
pl: Zobacz Pełną Listę Funkcji

en: Premium Support 24/7
pl: Pomoc Techniczna Premium 24/7

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
pl: Nie udało się znaleźć tego, czego szukasz. Być może wyszukiwanie przyniesie lepsze rezultaty.

note: translators: %1$s: theme name, %2$s link
en: Thank you for choosing %1$s! To fully take advantage of the best our theme can offer please make sure you visit our <a href="%2$s">Welcome page</a>
pl: Dziękujemy za wybranie %1$s! Aby w pełni wykorzystać najlepsze możliwości jakie oferuje nasz motyw odwiedź naszą <a href="%2$s"> Stronę powitalną </a>

note: translators: %s theme name
en: Welcome to %s
pl: Witamy w %s

note: translators: %1$s: theme name, %2$s link, %3$s theme author
en: %1$s Theme by <a href="%2$s">%3$s.</a>
pl: %1$s Motyw przez <a href="%2$s">%3$s.</a>

note: translators: %s link
en: Ashe Pro's powerful setup allows you to easily create unique looking sites. Here are a few included examples that can be installed with one click in the Pro Version. More details in the <a href="%s" target="_blank" >Theme Documentation</a>
pl: Rozbudowana konfiguracja Ashe Pro pozwala łatwo tworzyć unikalny wygląd witryn. Oto kilka przykładów, które można zainstalować jednym kliknięciem w wersji Pro. Więcej szczegółów w <a href="%s" target="_blank" >Dokumentacji Motywu</a>

en: Useful Plugins
pl: Przydatne wtyczki

en: Right Sidebar
pl: Panel boczny po prawej

en: Left Sidebar
pl: Panel boczny po lewej

en: Header Background
pl: Tło nagłówka

note: translators: %s theme name
en: %s supports the Theme Customizer for all theme settings. Click "Customize" to personalize your site.
pl: %s obsługuje zmianę wszystkich ustawień motywu. Kliknij „Dostosuj” aby dostosować swoją witrynę.

en: Want to get the gist on the latest theme changes? Just consult our changelog below to get a taste of the recent fixes and features implemented.
pl: Chcesz poznać ostatnie zmiany w motywie? Wszystkie poprawki i nowe funkcjonalności zostały opisane w naszym dzienniku zmian.

en: Start Customizing
pl: Rozpocznij dostosowywanie

en: Italic
pl: Kursywa

en: Uppercase
pl: Majuskuły

en: Install Demo Import Plugin
pl: Zainstaluj Plugin Demo Import

en: Go to Import page
pl: Przejdź do strony Importu

en: Video Tutorials
pl: Filmy instruktażowe

note: translators: %s theme name
en: Theme Demo Preview
pl: Podgląd motywu Demo

en: Translate The Theme
pl: Przetłumacz Motyw

en: Create Blog Post
pl: Stwórz Wpis Blogu

en: Setup Instagram Widget
pl: Ustawienia Widżetu Instagram

en: Setup Featured Links
pl: Ustawienia Wyróżnionych Odnośników

en: Setup Featured Slider
pl: Ustawienia Wyróżnionych Przewijacza

en: Setup Header Image
pl: Ustawienia Obrazka Nagłówka

en: Setup Colors
pl: Ustawienia Kolorów

en: Setup Copyright
pl: Ustawienia Praw Autorskich

en: Setup Social Media
pl: Ustawienia Mediów Społecznościowych

en: Setup Logo Image
pl: Ustawienia Obrazka Logo

en: Setup Menu
pl: Ustawienia Menu

en: Watch Video
pl: Obejrzyj film

en: Your Copyright Text
pl: Treść Twoich Praw Autorskich

en: Demo Preview Page.
pl: Podgląd Strony Demo.

en: All you need for startup: Demo Import, Video Tutorials and more. To see what Ashe theme can offer, please visit a
pl: Na początek potrzebne bedą: Demo Import, filmy instruktażowe i inne. Aby zobaczyć, co oferuje motyw Ashe, odwiedź stronę

en: Demo Import / Getting Started
pl: Demo Import / Pierwsze Kroki

en: Get Started
pl: Rozpocznij

en: Customize
pl: Dostosuj

en: Footer Menu
pl: Menu w stopce

en: Activate Demo Import Plugin
pl: Włącz wtyczkę do importowania danych demo

en: Open Social Links in New Window
pl: Otwieraj odnośniki społecznościowe w Nowym Oknie

en: Predefined Styles
pl: Zdefiniowane Style

en: Lifestyle
pl: Styl życia

en: List Style
pl: Styl listy

en: Header Options
pl: Opcje nagłówka

en: 1 Column
pl: 1 kolumna

en: Main
pl: Główne

en: Food
pl: Jedzenie

en: Dark
pl: Ciemny

en: Active
pl: Włączono

en: Typography Options
pl: Opcje Typografii

en: Typography
pl: Typografia

en: Font Family
pl: Krój pisma

en: Advanced Slider Options
pl: Zaawansowane opcje pokazy slajdów

en: Single Post
pl: Pojedynczy wpis

en: Style 5
pl: Styl 5

en: Style 4
pl: Styl 4

en: Style 3
pl: Styl 3

en: Style 2
pl: Styl 2

en: Style 1
pl: Styl 1

en: Ashe Pro - Predefined Styles
pl: Ashe Pro - Zdefiniowane Style

en: Style 10
pl: Styl 10

en: Style 9
pl: Styl 9

en: Style 8
pl: Styl 8

en: Style 7
pl: Styl 7

en: Style 6
pl: Styl 6

en: Live Preview
pl: Podgląd na żywo

en: Logo Options
pl: Opcje logo

en: No Widgets found in the Sidebar Alt!
pl: Nie znaleziono Widżetów w opisie Panelu Bocznego

en: Advanced WooCommerce Support
pl: Pomoc Techniczna zaawansowanego WooCommerce

en: You May Also Like
pl: Zobacz również

en: Pages
pl: Strony

en: Search
pl: Szukaj

en: Archives
pl: Archiwa

en: Categories
pl: Kategorie

en: Recent Posts
pl: Ostatnie wpisy

en: Add widgets here to appear in your alternative/fixed sidebar.
pl: Dodaj widżety do wyświetlenia w alternatywnym/stałym pasku bocznym.

en: Sidebar Alt
pl: Opis paska bocznego

[ctx: Google font: on or off]
en: on
pl: na

note: translators: %s theme name
en: Get started with %s
pl: Rozpocznij z %s

en: Go to Support Forums
pl: Przejdź do Forum Pomocy Technicznej

en: Before asking a questions it's highly recommended to search on forums, but if you can't find the solution feel free to create a new topic.
pl: Przed zadawaniem pytań zaleca się wyszukiwanie na forach, ale jeśli nie znajdziesz rozwiązania możesz utworzyć nowy temat.

en: Forums
pl: Fora

en: Getting Started
pl: Pierwsze kroki

en: About Ashe
pl: O Ashe

en: Type then hit Enter...
pl: Wpisz i naciśnij Enter ...

en: There are lots of reasons to upgrade to Pro version. Unlimited custom Colors, rich Typography options, multiple variation of Blog Feed layout and way much more. Also Premium Support included.
pl: Istnieje wiele powodów, aby uaktualnić do wersji Pro. Nieograniczone ustawienia kolorów, bogate opcje typografii, wiele wariantów układu kanałów bloga i i dużo więcej. Premium zapewnia również Pomoc Techniczną.

en: See Ashe PRO
pl: Zobacz Ashe PRO

en: Sticky Navigation
pl: Przypięta Nawigacja

en: Header Background Image/Color/Video
pl: Nagłówek Obrazek Tła/Kolor/Video

en: Get Ashe Pro
pl: Pobierz Ashe Pro

en: Read Full Documentation
pl: Czytaj Pełną Dokumentację

en: Footer Width
pl: Szerokość Stopki

en: Single Content Width
pl: Szerokość pojedynczej Treści

en: Featured Links Width
pl: Szerokość Wyróżnionych Odnośników

en: Featured Slider Width
pl: Szerokość Przewijacza Wyróżnionych

en: Header Width
pl: Szerokość Nagłówka

en: General Layouts
pl: Układy Ogólne

en: Accent
pl: Akcent

en: Show Sidebar Icon
pl: Wyświetl Ikonę Panelu bocznego

en: Show Search Icon
pl: Wyświetl Ikonę Wyszukiwania

en: Background Image Size
pl: Rozmiar Obrazka tła

en: Pattern
pl: Szablon

en: Cover
pl: Okładka

en: Page Header
pl: Nagłówek Strony

en: Post Description
pl: Opis Wpisu

en: Featured Links
pl: Wyróżnione odnośniki

en: Show Pagination Dots
pl: Wyświetl kropki Stronicowania

en: Show Navigation Arrows
pl: Wyświetl strzałki Nawigacji

en: Page Footer
pl: Stopka strony

en: Select Icon
pl: Wybierz ikonę

en: Related Posts - Display
pl: Powiązane Wpisy - Wyświetl

en: Show Author Description
pl: Pokaż Opis Autora

en: Blog Options
pl: Opcje Blogu

en: Show Author
pl: Pokaż Autora

en: Show Categories
pl: Pokaż Kategorie

en: By
pl: Przez

en: Load More
pl: Wczytaj więcej

en: Newer Posts
pl: Nowsze Wpisy

en: Nothing Found!
pl: Nic nie znaleziono!

en: Title
pl: Tytuł

en: Numeric
pl: Liczbowy

en: Colors
pl: Kolory

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Image
pl: Obrazek

en: Align
pl: Wyrównanie

en: Select Category
pl: Wybierz kategorię

en: Pages:
pl: Strony:

en: Width
pl: Szerokość

en: None
pl: Brak

en: Comments
pl: Komentarze

en: URL
pl: Adres URL

en: Support
pl: Wsparcie

en: Newer Comments
pl: Nowsze komentarze

en: Older Comments
pl: Starsze komentarze

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
pl: Brak wyników wyszukiwania. Proszę spróbować ponownie z innymi słowami.

en: % Comments
pl: % komentarzy

en: Top Menu
pl: Górne menu

en: read more
pl: czytaj dalej

en: Loading...
pl: Wczytywanie…

en: 0 Comments
pl: Brak komentarzy

en: Left
pl: Do lewej

en: One Comment
pl: Jeden komentarz

en: Footer Widgets
pl: Widżety stopki

en: Post Excerpt
pl: Zajawka wpisu

en: Post Content
pl: Treść wpisu

en: 1 Comment
pl: Jeden komentarz

en: Install Now
pl: Zainstaluj

en: Demo Content
pl: Zawartość demonstracyjna

en: Blog Page
pl: Strona z wpisami

en: Full
pl: Pełna szerokość

en: Search...
pl: Szukaj…

en: Social Media
pl: Media społecznościowe

en: Center
pl: Wyśrodkowanie

en: Top Bar
pl: Pasek górny

en: Installed
pl: Zainstalowano

en: Content Width
pl: Szerokość treści

en: Post Pagination
pl: Stronicowanie wpisu

en: Layout Options
pl: Opcje układu

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
pl: Dodaj widżety, żeby pojawiły się w panelu bocznym.

en: Main Menu
pl: Główne menu

en: Older Posts
pl: Starsze wpisy

en: Boxed
pl: Opakowane

en: Default
pl: Domyślne

en: Related
pl: Podobne

en: Featured Slider
pl: Wyróżniony pokaz slajdów

en: Add widgets here to appear in your footer.
pl: Tutaj dodaj widżety, które zostaną wyświetlone w stopce.

en: Show Date
pl: Pokaż datę

en: Right
pl: Do prawej

en: Free vs Pro
pl: Porównanie wersji bezpłatnej i pro

en: Changelog
pl: Rejestr zmian

en: Main Navigation
pl: Główna nawigacja

en: Upgrade
pl: Ulepszenie

en: Page not found!
pl: Nie odnaleziono strony!

en: Preloading Animation
pl: Animacja ładowania

en: Enable Sticky Sidebar
pl: Włącz przypięty panel boczny

en: [Edit]
pl: [Edytuj]

en: Slider Options
pl: Opcje pokazu slajdów

en: Sidebar Width
pl: Szerokość panelu bocznego

en: Theme Customizer
pl: Konfigurator motywu

en: Contained
pl: Zawarte

en: Number of Slides
pl: Liczba slajdów

note: translators: %s theme name
en: Need more details? Please check our full documentation for detailed information on how to use %s.
pl: Potrzeba więcej szczegółów? Proszę sprawdzić naszą pełną dokumentację, aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania z %s.

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
pl: Czytaj dalej<span class="screen-reader-text"> „%s”</span>

en: Display Posts
pl: Wyświetla wpisy

en: Show Comments
pl: Pokaż komentarze

en: Your comment is awaiting moderation.
pl: Twój komentarz oczekuje na zatwierdzenie.

en: Footer Options
pl: Opcje stopki

en: &nbsp;at&nbsp;
pl: &nbsp;o&nbsp;
