Plugins - Social Media Share Buttons &amp - en to pl translation catalogue (699 entries)

en:  Design
pl:  Projekt

en:  Insert into post
pl: Wstaw do wpisu

en:  No.1 network for business purposes. Use this icon if you’re a LinkedInner.
pl:  Najlepsza profesjonalna sieć służąca celom biznesowym. Użyj ikony, jeśli jesteś użytkownikiem LinkedIna.

en:  Please make sure you have entered the
pl:  Proszę się upewnić, że wprowadzono

en:  Tailored -
pl:  Dostosowane -

en:  The LinkedIn icon can perform several actions. Pick below which ones it should perform. If you select several options, then users can select what they want to do %1s (see an example) %2s
pl:  Ikona LinkedIna może wykonywać kilka różnych akcji. Z poniższej listy wybierz te, które cię interesują. Jeśli wybierzesz kilka opcji, wówczas użytkownik będzie mógł zdecydować, którą akcję chce wykonać %1s (zobacz przykład) %2s

en:  The Pinterest icon can perform several actions. Pick below which ones it should perform. If you select several options, then users can select what they want to do %1s (see an example) %2s
pl:  Ikona Pinteresta może wykonywać kilka różnych akcji. Z poniższej listy wybierz te, które cię interesują. Jeśli wybierzesz kilka opcji, wówczas użytkownik będzie mógł zdecydować, którą akcję chce wykonać %1s (zobacz przykład) %2s

en:  We cannot track this. So enter the figure here:
pl:  Mamy problem z uzyskaniem numeru. Wprowadź numer tutaj:

en:  We noticed you are running your site on a PHP version older than 5.4. Please upgrade to a more recent
                            version. This is not only important for running the Ultimate Social Media Plugin, but also for security
                            reasons in general.
pl:  Zauważyliśmy, że twoja strona korzysta ze starej wersji PHP (starszej niż 5.4). Zaktualizuj do najnowszej wersji. Jest to ważne nie tylko ze względu na poprawne działanie wtyczki Ultimate Social Media, ale również ze względu na bezpieczeństwo twojej witryny.

en:  You find your ID in the link of your profile page, e.g. https://www.linkedin.com/profile/view?id=%1s8539887%2s&trk=nav_responsive_tab_profile_pic
pl:  Identyfikator znajdziesz w linku twojej strony profilowej, np. https://www.linkedin.com/profile/view?id=%1s8539887%2s&trk=nav_responsive_tab_profile_pic

en:  and drag & drop it to the sidebar.
pl:  i przeciągnij i upuść na pasek boczny.

en:  because people have different preferences, and more options mean that there’s something for everybody, increasing the chances that you get followed and/or shared.
pl:  Użytkownicy Internetu mają różne preferencje, a więcej możliwości wyboru oznacza, że każdy z nich ma szansę znaleźć coś dla siebie. To z kolei zwiększa prawdopodobieństwo, że twoja strona będzie obserwowana i/lub udostępniana przez coraz liczniejszą grupę osób.

en:  below
pl:  poniżej

en:  below
pl:  poniżej

en:  in Twitter settings under question number 2.
pl:  w ustawieniach Twittera pod pytaniem numer 2.

en:  or write to us at
pl:  lub napisz do nas na

en:  tall
pl:  wysokość

en:  to make people follow you. Not offering an email subscription option means losing out on future traffic to your site.
pl:  w zachęcaniu ludzi do obserwowania. Jeśli nie dasz im możliwości subskrypcji, w przyszłości może to przełożyć się na utratę ruchu w witrynie.

en:  to place it into your codes
pl:  , aby umieścić formularz w swoim kodzie

en:  to place the icons anywhere you want.
pl:  , żeby umieścić ikony w dowolnym miejscu.

en:  where - as part of our service - we can place the icons for you, making theme adjustments
    					where needed. This ensures the perfect appearance (on all devices) for your icons.
pl:  W ramach planu premium możemy umieścić ikony na stronie za ciebie, w razie potrzeby dostosowując wygląd motywu. Dzięki temu twoje ikony będą prezentowały się świetnie na wszystkich urządzeniach.

en: %1$sGet more sales%2$s with the Ultimate Social Media %3$sPremium Plugin%4$s by adding social share icons to your product pages. More shares equals more publicity, and more publicity means more new customers.
pl: %1$sZyskaj większą sprzedaż%2$s z wtyczką Ultimate Social Media %3$sw wersji premium%4$s, dodając ikony udostępniania na stronach produktów. Więcej udostępnień oznacza większy rozgłos, co z kolei przekłada się na wzrost liczby nowych klientów.

en: %1$sGet more traffic from your pictures –%2$s the %3$sUltimate Social Media Premium Plugin%4$s works excellently in conjunction with the %5$s plugin and allows to show a %6$sPinterest save-icon%7$s after users move over your pictures. This increases sharing activity significantly.
pl: %1$sZyskaj większy ruch dzięki publikowanym zdjęciom –%2$s wtyczka%3$sUltimate Social Media Premium%4$s działa doskonale w połączeniu z wtyczką %5$s i umożliwia wyświetlanie %6$sikony zapisu na Pintereście %7$s po najechaniu kursorem na zdjęcia. To znacznie zwiększa aktywność udostępniania.

en: %1$sGet more traffic from your pictures%2$s – the Ultimate Social Media Premium Plugin allows to show a Pinterest save-icon after users move over your pictures. This increases sharing activity significantly.
pl: %1$sUzyskaj większy ruch dzięki dodawanym zdjęciom%2$s – wtyczka Ultimate Social Media Premium umożliwia wyświetlanie ikony zapisu na Pintereście po najechaniu kursorem na zdjęcie. Dzięki temu możliwe jest znaczne zwiększenie liczby udostępnień.

en: %1$sGet more visibility on Twitter%2$s by displaying more information than a standard Tweet. Attach images and automatically pull the titles & links of the posts to make them much more attractive and visual with the Ultimate Social Media %3$sPremium Plugin.%4$s
pl: %1$sUzyskaj większą widoczność na Twitterze%2$s poprzez wyświetlanie większej ilości informacji niż w przypadku standardowego tweeta. Dołączaj obrazy i automatycznie pokazuj tytuły i linki do postów, aby uczynić je znacznie bardziej atrakcyjnymi. A to wszystko dzięki wtyczce Ultimate Social Media w %3$swersji premium.%4$s

en: %1$sImportant:%2$s Your website used to be on http (before you enabled an SSL certificate to switch to https). We found share counts for your URLs on http which usually get lost after switch to https (because Facebook etc. provide the counts per url, and an url on https is a different url then one on http).<br><br> %3$sWe found a solution for that so that%4$s your share counts on http and https will be aggregated and your full number of share counts is restored. It is implemented in the Premium Plugin
pl: %1$sWażne:%2$s Twoja strona internetowa wcześniej korzystała z protokołu HTTP (zanim zainstalowano certyfikat SSL, by korzystać z bezpiecznego protokołu HTTPS). Znaleźliśmy liczbę udostępnień dla twojego poprzedniego adresu URL (tego z HTTP), która zazwyczaj zostaje zapomniana po przełączeniu na HTTPS. Dzieje się tak, ponieważ adresy URL różniące się wersją protokołu (HTTP i HTTPS) są rozpoznawane przez Facebooka i inne media społecznościowe jako dwie odrębne witryny. <br><br>  %3$sZnaleźliśmy rozwiązanie tego problemu, dzięki czemu %4$sliczba udostępnień z obydwu adresów (HTTP i HTTPS) zostanie zsumowana. Funkcja ta została zaimplementowana w wersji premium wtyczki

en: %1$sLet us create icons matching your site perfectly (both in terms of colors and shape). %2$sLearn more.%3$s
pl: %1$sProszę pozwolić nam stworzyć ikony, które kolorem i kształtem idealnie wkomponują się w twoją witrynę internetową. %2$sDowiedz się więcej.%3$s

en: %1$sMake sure your site is GDPR compliant.%2$s As part of the Ultimate Social Media Premium Plugin you can request a review (at no extra charge) to check if your sharing icons are GDPR compliant.
pl: %1$sUpewnij się, że twoja witryna jest zgodna z wytycznymi RODO.%2$s W ramach wtyczki Ultimate Social Media Premium możesz poprosić o sprawdzenie (bez dodatkowych opłat), czy umieszczone na stronie ikony udostępniania są zgodne z wytycznymi RODO.

en: %1$sMake sure your social media icons are GDPR compliant.%2$s You are using the %3$sUltimate Social Media Plugin%4$s – see more information about GDPR %5$shere.%6$s<br><br> If you don’t want to check GDPR compliance yourself: As part of the Ultimate Social Media Premium Plugin a GDPR review is done for you (at no extra charge)
pl: %1$sUpewnij się, że twoje ikony społecznościowe są zgodne z wytycznymi RODO. %2$s Korzystasz z wtyczki %3$sUltimate Social Media%4$s – zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami na temat RODO %5$stutaj.%6$s<br><br> Jeśli nie chcesz sprawdzać zgodności z wytycznymi RODO samodzielnie: w ramach wtyczki Ultimate Social Media Premium możemy zrobić to za ciebie (bez dodatkowych opłat)

en: %1$sMake your website load faster –%2$s the Ultimate Social Media %3$sPremium Plugin%4$s is the most optimized sharing plugin for speed. It also includes support to help you optimize it for minimizing loading time
pl: %1$sSpraw, aby twoja strona ładowała się szybciej – wtyczka%2$s the Ultimate Social Media %3$sPremium%4$s jest najlepiej zoptymalizowana po względem prędkości. W jej ramach, uzyskasz także dostęp do wsparcia technicznego, które pomoże ci zoptymalizować wtyczkę pod kątem skrócenia czasu ładowania

en: %1$sNew%2$s In our Premium Plugin we added:
pl: %1$sNowe%2$s We wtyczce premium dodaliśmy:

en: %1$sNew%2$sIn our Premium Plugin we added icons for:
pl: %1$sNowe%2$s We wtyczce premium dodaliśmy ikony:

en: %1$sNew:%2$s In the Premium Plugin you can also give custom icons the feature that when people click on it, they can call you, or send you an SMS. %3$sGo premium now%4$s or learn more.%5$s
pl: %1$sNowość:%2$sW wersji premium można nadawać niestandardowym ikonom specjalne funkcjonalności, dzięki którym po kliknięciu w ikonę, użytkownik będzie mógł do ciebie zadzwonić lub wysłać ci SMS-a.%3$sPrzejdź do wersji premium%4$s lub dowiedz się więcej.%5$s

en: %1$sNew:%2$s The Premium Plugin also allows you to define the vertical distance between the icons (and set this differently for mobile vs. desktop): %3$sGo premium now%4$s or learn more.%5$s
pl: %1$sNowość:%2$s Wtyczka premium umożliwia także zdefiniowanie pionowego odstępu między ikonami (i ustawienie różnych odległości dla urządzeń mobilnych i desktopowych): %3$sprzejdź do premium teraz%4$s lub dowiedz się więcej.%5$s

en: %1$sNew:%2$s We also added a Linkedin share-icon in the Premium Plugin. %3$sGo premium now%4$s or learn more.%5$s
pl: %1$sNowość:%2$s We wtyczce premium dodaliśmy również ikonę LinkedIna. %3$sPrzejdź do planu premium teraz%4$s lub dowiedz się więcej.%5$s

en: %1$sNote:%2$s This plugin uses %3$sone%4$s API shared by all users of this plugin. There is a limit (set by Facebook) how often this API can get the counts per day, so it may happen that it returns “0 counts”later in the day.%5$sTherefore we implemented a solution as part of our Premium Plugin where you can %6$seasily%7$s set up your own API in a few steps, which will fix this problem.%8$s or learn more.%9$s
pl: %1$sUwaga:%2$s Wtyczka korzysta z %3$sjednego%4$s API współdzielonego przez wszystkich użytkowników. Istnieje limit (wprowadzony przez Facebooka), który określa jak często w ciągu jednego dnia API może uzyskać dostęp do informacji na temat polubień/udostępnień. Może się więc zdarzyć, że zwrócona zostanie wartość „0”. %5$sDlatego w wersji premium wtyczki zaimplementowaliśmy rozwiązanie, które umożliwia%6$słatwe%7$s skonfigurowanie własnego API w kilku prostych krokach.%8$slub dowiedz się więcej.%9$s

en: %1$sUse it for lifetime:%2$s Support and updates are limited to 6 months, however after that it will not be disabled, you can keep using the plugin
pl: %1$sDożywotnia licencja:%2$s Wsparcie techniczne i aktualizacje są ograniczone do 6 miesięcy, jednak po tym czasie funkcjonalności nie zostaną wyłączone i nadal będzie można korzystać z wtyczki

en: %1$sYou’re on https,%2$s that’s great! However: we noticed that you still have share & like counts (from social media) on your old (http://) urls. If you don’t want to lose them, check out this plugin which has a share count recovery feature.
pl: %1$sTwoja witryna korzysta z https,%2$s, to świetnie! Jednak zauważyliśmy, że część twoich polubień i udostępnień wciąż znajduje się na poprzednich adresach URL (tych z http://). Jeśli nie chcesz ich stracić, wypróbuj tę wtyczkę! Posiada ona funkcję odzyskiwania liczby udostępnień/polubień.

en: %1$smore traffic%2$s from more likes & shares with the %3$sUltimatelysocial Premium Plugin.%4$s Or get a %5$srefund%6$s within 20 days.
pl: %1$swięcej ruchu%2$s, dzięki większej ilości polubień i udostępnień z wtyczką %3$sUltimatelysocial Premium.%4$s Lub uzyskaj %5$szwrot pieniędzy%6$s w ciągu 20 dni.

en: %1sImportant:%2sYour website used to be on http (before you enabled an SSL certificate to switch to https). We found share counts for your URLs on http which usually get lost
                                after switch to https (because Facebook etc. provide the counts per url, and an url on https is a different url then one on http).%3s We found a solution for that%4s so that your share counts on http and https will
                                be aggregated and your full number of share counts is restored. It is implemented in the Premium Plugin - %5sGet it now.%6s
pl: %1sWażne:%2sTwoja strona internetowa wcześniej korzystała z protokołu HTTP (zanim zainstalowano certyfikat SSL, by korzystać z bezpiecznego protokołu HTTPS). Znaleźliśmy liczbę udostępnień dla twojego poprzedniego adresu URL (tego z HTTP), która zazwyczaj zostaje zapomniana po przełączeniu na HTTPS. Dzieje się tak, ponieważ adresy URL różniące się wersją protokołu (HTTP i HTTPS) są rozpoznawane przez Facebook i inne media społecznościowe jako dwa odrębne adresy.%3s Jednak znaleźliśmy rozwiązanie tego problemu%4s , dzięki któremu liczba udostępnień z obydwu adresów (HTTP i HTTPS) zostanie zsumowana. Funkcja ta została zaimplementowana w wersji premium wtyczki – %5sPrzejdź do planu premium.%6s

en: %1sNew: %2s In the Premium Plugin you can choose to display the text before
                            the sharing icons in a font of your choice. You can also define the %3s font
                            size, type , and the margins below/above the icons.%4s %5s  Check
                            it out.%6s
pl: %1sNowość: %2s Wtyczka w wersji premium umożliwia wyświetlanie tekstu przed ikonami udostępniania z zastosowaniem wybranego przez ciebie fontu. Możesz również zdecydować o %3s rozmiarze i typie fontu, a także marginesach nad i pod ikonkami. %4s %5s Sprawdź to. %6s

en: (Both fade in and scale effects)
pl: (Efekty przenikania i skalowania)

en: (Drag &amp; Drop)
pl: (Przeciągnij i upuść)

en: (Icons become bigger)
pl: (Ikony zwiększają swój rozmiar)

en: (Icons turn from full color to shadow)
pl: (Wyszarzenie ikon)

en: (Icons turn from shadow to full color)
pl: (Wyszarzenie ikon)

en: (You'll find it at the bottom of the
pl: (Znajdują się w dolnej części

en: (allows people to subscribe to you directly, without leaving your blog)
pl: (umożliwia bezpośrednią subskrypcję kanału, bez konieczności opuszczania twojego bloga)

en: (bulk) copies of your posts & pages and delete them again.
pl: (zbiorczo) kopie twoich postów i stron, a następnie usuń je ponownie.

en: (e.g. contact us or subscription page)
pl: (np. strona kontaktu lub subskrypcji)

en: (for dark backgrounds)
pl: (dla ciemnego tła)

en: (for the Premium plugin)
pl: (dla wtyczki w wersji Premium)

en: (for the free plugin)
pl: (dla darmowej wersji wtyczki)

en: (not visible if a user scrolls down)
pl: (niewidoczne po przeskrolowaniu w dół)

en: (provider of the service)
pl: (dostawca usługi)

en: (still visible if a user scrolls down)
pl: (widoczne nawet po przeskrolowaniu w dół)

en: (with respect to icons in the first row; only relevant if your icons show in two or more rows)
pl: (w odniesieniu do ikon w pierwszym rzędzie; dotyczy wyłącznie ikon wyświetlanych w 2 lub więcej rzędach)

en: *All icons have «sharing» feature enabled by default. If you want to give them a different function (e.g link to your Facebook page) then please click on «Define url» next to the icon.
pl: *Wszystkie ikony posiadają domyślnie ustawioną funkcję udostępniania. Jeśli chcesz nadać im inną funkcję (np. przekierowanie do strony na Facebooku), kliknij «Zdefiniuj adres URL» obok odpowiedniej ikony.

en: *All icons have «sharing» feature enabled by default. If you want to give them a different function (e.g. link to your Facebook page) then please click on «Define URL» next to the icon.
pl: *Wszystkie ikony posiadają funkcję «udostępniania». Jeżeli trzeba rozszerzyć ich funkcjonowanie (np. stworzyć przekierowanie do Facebooka), proszę wybrać «Zdefiniuj adres URL» obok ikony.

en: , the best plugin to make
pl: , najlepsza wtyczka, żeby

en: , we found a fix for that:
pl: , znaleźliśmy rozwiązanie tego problemu:

en: -tab on your facebook page)
pl: – zakładka na stronie na Facebooku)

en: ...and&nbsp;%1$smany more!%2$s&nbsp;See them&nbsp;%3$shere%4$s
pl: ...i&nbsp;%1$so wiele więcej!%2$s&nbsp;Zobacz je&nbsp;%3$stutaj%4$s

en: ..only 29.98 USD (includes support and updates for six months, and after that it will not be deactivated, so you can just keep using it!)
pl: ..tylko 29.98 USD (zawiera wsparcie techniczne i aktualizacje przez następne 6 miesięcy; po upływie tego czasu wtyczka nie zostanie wyłączona i wciąż będzie można z niej korzystać!)

en: 1. Click on
pl: 1. Kliknij na

en: 1. Click ons
pl: 1. Kliknij

en: 1. The follow-icon ensures that your visitors subscribe to your newsletter
pl: 1. Ikona obserwowania umożliwi odwiedzającym zapis do newslettera

en: 1. Widget:
pl: 1. Widżet:

en: 1: Go to
pl: 1: Przejdź do

en: 2. Facebook is No.1 in «liking», so it’s a must have
pl: 2. Facebook jest numerem jeden w «polubieniach», więc musisz go mieć

en: 2. Upload the icon into the media gallery
pl: 2. Prześlij ikonę do galerii

en: 2. Upload the icon into the media gallery!
pl: 2. Prześlij ikonę do galerii!

en: 2: Click on "Create new app"
pl: 2: Kliknij "Stwórz nową aplikację"

en: 3. Click on
pl: 3. Kliknij na

en: 3. Click on
pl: 3. Kliknij na

en: 3. Copy & paste HTML code:
pl: 3. Skopiuj i wklej kod HTML:

en: 3. The Tweet-button allows quick tweeting of your article
pl: 3. Przycisk Tweet umożliwi szybkie tweetowanie artykułu

en: 3: Enter a random Name , Descriptions and Website URL
pl: 3: Wprowadź losową nazwę, opis i adres witryny

en: 4: Go to "Keys and Access Tokens" tab and click on "Generate Token" in the "Token actions" section at the bottom
pl: 4: Przejdź do zakładki "Klucze i tokeny dostępu" i kliknij "Wygeneruj token" w sekcji "Działania związane z tokenami" na dole strony

en: 5: Then click on "Test OAuth" at the top right and you will see the 4 token key
pl: 5: Następnie kliknij „Testuj OAuth” w prawym górnym rogu ekranu. Po kliknięciu zobaczysz 4-cyfrowy kod

en: <span id="sfsi_desc_remaining_char">297</span> Characters Remaining
pl: <span id="sfsi_desc_remaining_char">297</span> znaków pozostało

en: <span id="sfsi_title_remaining_char">95</span> Characters Remaining
pl: <span id="sfsi_title_remaining_char">95</span> znaków pozostało

en: <span id="sfsi_twitter_desc_remaining_char">106</span> Characters Remaining
pl: <span id="sfsi_twitter_desc_remaining_char">106</span> znaków pozostało

en: <strong>Description </strong>(leave blank to use the post exerpt)
pl: <strong>Opis</strong>(zostaw pole puste, by użyć zajawki posta)

en: <strong>Picture </strong>(For social media sharing)
pl: <strong> Zdjęcia </strong>(do udostępniania w mediach społecznościowych)

en: <strong>Pinterest description </strong>(leave blank to use the post title)
pl: <strong>Opis Pinteresta </strong> (zostaw pole puste, by użyć tytułu posta)

en: <strong>Title </strong>(leave blank to use the post title)
pl: <strong>Tytuł </strong>(pozostaw puste, jeśli pobrany ma zostać tytuł posta)

en: A good & well-fitting design is not only nice to look at, but it increases chances that people will subscribe and/or share your site with friends:
pl: Odpowiednio dobrany projekt nie tylko cieszy oko, ale również zwiększa szanse na subskrypcje i/lub udostępnienia witryny wśród znajomych:

en: A smart automatic animation can
pl: Mądra automatyczna animacja może

en: About
pl: Informacje

en: Above Icon
pl: Nad ikoną

en: Above options are available in the
pl: Powyższe opcje są dostępne we

en: Access Denied
pl: Brak dostępu

en: Add Picture
pl: Dodaj grafikę

en: Adjust positioning: move the bar…
pl: Dostosuj umiejscowienie: przesuń pasek…

en: Adjust size to space on the website?
pl: Dostosować rozmiar do miejsca na stronie?

en: After posts
pl: Po wpisach

en: After product descriptions
pl: Po opisie produktu

en: After showing the pop-up, when shall it disappear again?
pl: Kiedy wyskakujące okienko powinno zniknąć?

en: Alignment of icons In the second row:
pl: Wyrównanie ikon w drugim rzędzie:

en: Alignment of icons if placed via shortcode:
pl: Wyrównanie ikon umieszczonych za pomocą shortcodu:

en: Alignment of icons within a widget:
pl: Wyrównanie ikon wewnątrz widżetu:

en: Alignment of share icons:
pl: Wyrównanie ikon udostępniania:

en: Alignment:
pl: Wyrównanie:

en: Alignments
pl: Wyrównanie

en: Alignments:
pl: Wyrównanie:

en: All blog posts
pl: Wszystkie wpisy na blogu

en: All data will be treated highly confidentially, see the %1s Privacy Policy %2s
pl: Zapewnimy najwyższy poziom prywatności wszystkich twoich danych, przejdź do %1s polityki prywatności %2s

en: Allow users to send me a Whatsapp message
pl: Zezwól użytkownikom na wysyłanie mi wiadomości na WhatsAppie.

en: Allow users to share the page via Reddit
pl: Zezwalaj użytkownikom na udostępnianie strony przez Reddita

en: Allow users to share the page via Whatsapp
pl: Zezwalaj użytkownikom na udostępnianie strony przez WhatsAppa

en: Allow users to visit my Reddit Page
pl: Zezwalaj użytkownikom na odwiedzanie mojej strony na Reddit

en: Animate them
pl: Animuj

en: Animated Icons
pl: Animowane ikony

en: Any other wishes for your main icons?
pl: Czy główne ikony spełniają już twoje oczekiwania?

en: Apply it now
pl: Zastosuj teraz

en: At bottom of pages
pl: W dolnej części stron

en: At top of pages
pl: W górnej części stron

en: Authorize your app to access your account info by clicking the “Authorize” button'.
pl: Zezwól aplikacji na dostęp do twojego konta klikając przycisk "Zezwól".

en: Automatic (<< Visit me >>)
pl: Automatyczne (<< Odwiedź mnie >>)

en: Automatic (<< Visit us >>)
pl: Automatyczne (<< Odwiedź nas >>)

en: Automatic (Using WPML)
pl: Automatycznie (przy użyciu WPML)

en: Automatic updates for subscribers:
pl: Automatyczne aktualizacje dla subskrybentów:

en: Automatically post on
pl: Możesz automatycznie publikować posty na

en: Available in premium –
pl: Dostępne w wersji premium –

en: Background
pl: Tło

en: Background color:
pl: Kolor tła:

en: Before posts
pl: Przed wpisami

en: Before product descriptions
pl: Przed opisem produktu

en: Below Icon
pl: Pod ikoną

en: Better icon placement
pl: Lepsze rozmieszczenie ikon

en: Black
pl: Czarny

en: Bold
pl: Półgruby

en: Border
pl: Obramowanie

en: Border Color:
pl: Kolor obramowania:

en: Border?
pl: Obramowanie?

en: Bottom
pl: Na dole

en: Bottom left
pl: Na dole po lewej

en: Bottom right
pl: Na dole po prawej

en: Bottom:
pl: Dół:

en: Button color:
pl: Kolor przycisku:

en: Can have a strong promotional effect.
pl: Może mieć silny efekt promocyjny.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Center bottom
pl: Na dole na środku

en: Center left
pl: Na środku po lewej

en: Center right
pl: Na środku po prawej

en: Center top
pl: Na górze na środku

en: Centered
pl: Wyśrodkowanie

en: Check it out
pl: Sprawdź to

en: Check it out.
pl: Sprawdź to.

en: Check the Theme
pl: Zobacz motyw

en: Chrome Blue
pl: Chromowany niebieski

en: Chrome Grey
pl: Chromowany szary

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Click here to benefit from all advantages >
pl: Kliknij tutaj, aby uzyskać wszystkie korzyści >

en: Click will establish a connection to Sellcodes.com
pl: Kliknij, aby nawiązać połączenie z Sellcodes.com

en: Close
pl: Zamknij

en: Close window
pl: Zamknij okno

en: Collapse area
pl: Zwiń obszar

en: Color
pl: Kolor

en: Color:
pl: Kolor:

en: Contact me:
pl: Skontaktuj się ze mną:

en: Contact us (on FB Messenger)
pl: Skontaktuj się z nami (na Messengerze)

en: Cool - if it was a reason we colud learn from, please let us know in the Support Forum.
pl: Super – jeśli uważasz, że to był powód, który pomoże nam ulepszyć nasze narzędzie, daj nam znać na forum pomocy technicznej.

en: Copy & Delete Posts
pl: Kopiuj i usuwaj wpisy

en: Copy the access token, paste it into the plugin and click on “Save”.
pl: Proszę skopiować kod dostępu i wkleić go do wtyczki oraz kliknąć "Zapisz".

en: Copy the “Client id” and “Redirect url” you entered into the plugin. Also enter your Instagram User name. After that click on the “Generate token” button.
pl: Skopiuj „ID klienta” i „Przekierowanie URL”, które zostały wprowadzone do ustawień wtyczki. Wprowadź także swoją nazwę użytkownika Instargrama. Następnie kliknij przycisk „Wygeneruj token”.

en: Crystal
pl: Kryształowy

en: Cubes
pl: Kostki

en: Custom
pl: Własne

en: Custom Icon
pl: Własna ikonka

en: Custom Icons
pl: Ikony niestandardowe

en: Custom Icons -
pl: Ikony niestandardowe -

en: Cute
pl: Uroczy

en: De-activate plugin now
pl: Wyłącz wtyczkę teraz

en: Deactivate it
pl: Wyłącz

en: Default
pl: Domyślny

en: Define URL*
pl: Zdefiniuj adres URL *

en: Define text & design (optional)
pl: Zdefiniuj tekst i wygląd (opcjonalne)

en: Define the location:
pl: Podaj lokalizację:

en: Define url*
pl: Zdefiniuj adres URL*

en: Definition of “Desktop”: Screens larger than
pl: Definicja określenia „urządzenia desktopowe”: ekrany o rozdzielczości większej niż

en: Definition of “Mobile”: Screens smaller than
pl: Definicja określenia „urządzenia mobilne”: ekrany o rozdzielczości mniejszej niż

en: Delete
pl: Usuń

en: Design options
pl: Opcje wyglądu

en: Desktop
pl: Komputer stacjonarny

en: Devices to show icons:
pl: Urządzenia, na których wyświetlać ikony:

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: Dismiss this notice.
pl: Ukryj komunikat.

en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

en: Display the icons I selected above
pl: Wyświetl wybrane wyżej ikony

en: Do you want to display 'counts' next to your icons?
pl: Czy wyświetlić liczniki obok ikon?

en: Do you want to display a pop-up, asking people to subscribe?
pl: Czy wyświetlić wyskakujące okienko zachęcające do subskrypcji?

en: Do you want to set a limit on how often the pop-up is shown?
pl: Czy chcesz ustawić ograniczenie dotyczące częstości wyświetlania się pop-upu?

en: Do you want to show a subscription form (
pl: Czy wyświetlić formularz subskrypcji (

en: Don’t activate link
pl: Nie klikaj w link

en: Don’t review and exit
pl: Nie oceniaj i zamknij

en: Easy to use and 100% FREE social media plugin which adds social media icons to your website with tons of customization features!.
pl: Łatwa w użyciu i całkowicie DARMOWA wtyczka do mediów społecznościowych, która dodaje ikony społecznościowe do twojej witryny, a także umożliwia dostosowywanie ich do twoich potrzeb!.

en: Edges:
pl: Krawędzie:

en: Email
pl: E-mail

en: Email + Follow text
pl: E-mail + etykieta "Follow"

en: Email icon
pl: Ikona e-maila

en: Email is the most effective tool to build up followership.
pl: E-maile są najskuteczniejszym narzędziem w budowaniu więzi z obserwatorami.

en: Email:
pl: Adres e-mail:

en: Enjoy this site? Please follow and like us!
pl: Podoba ci się ta strona? Zacznij obserwować i zostaw lajka!

en: Enough waffling. So do you want to display counts?
pl: Nie ma co się nad tym rozwodzić. Chcesz wyświetlić liczniki?

en: Enter Access Token Secret:
pl: Wprowadź tajny token:

en: Enter Access Token:
pl: Wprowadź token dostępu:

en: Enter Consumer Key:
pl: Wprowadź klucz klienta:

en: Enter Consumer Secret:
pl: Wprowadź tajny klucz klienta:

en: Enter Instagram Client Id:
pl: Wprowadź ID klienta z Instagrama:

en: Enter Instagram Redirect Url:
pl: Adres URL przekierowania na Instagram:

en: Enter Instagram Token:
pl: Wprowadź token dostępu Instagrama:

en: Enter Instagram User name:
pl: Wprowadź nazwę użytkownika Instagrama:

en: Enter Youtube Channel Id:
pl: Wprowadź identyfikator kanału na YouTube:

en: Enter Youtube User name:
pl: Wprowadź nazwę użytkownika YouTube:

en: Enter the email you want to use
pl: Wprowadź adres e-mail, z którego chcesz korzystać

en: Enter the figure manually:
pl: Wprowadź liczbę ręcznie:

en: Entry field
pl: Pole tekstowe

en: Error reporting
pl: Zgłoszenie błędu

en: Error: It seems that CURL is disabled on your server. Please contact your server administrator to install / enable CURL.
pl: Błąd: Wygląda na to, że biblioteka CURL jest wyłączona na serwerze, z którego korzystasz. Skontaktuj się z administratorem, aby zainstalować/włączyć CURL.

en: Every
pl: Co

en: Every time user scrolls to the end of the page
pl: Za każdym razem, kiedy użytkownik zjeżdża na dół strony

en: Everybody uses email – that’s why it’s
pl: Wszyscy używają poczty elektronicznej – dlatego jest

en: Export
pl: Eksport

en: Facebook & Twitter
pl: Facebook i Twitter

en: Facebook is crucial, esp. for sharing.
pl: Facebook ma kluczowe znaczenie, zwłaszcza w kwestii udostępniania.

en: Facebook is the giant in the social media world, and even if you don’t have a Facebook account yourself you should display this icon, so that Facebook users can share your site on Facebook.
pl: Facebook jest niezaprzeczalnym gigantem mediów społecznościowych, ale nawet jeśli nie posiadasz tam konta, wciąż warto wyświetlać jego ikonę, tak by użytkownicy Facebooka mogli udostępniać między sobą twoją witrynę.

en: Facebook «Visit»-icon:
pl: Facebook – ikona «Odwiedź»:

en: Fade In
pl: Pojawianie się

en: Fade Out
pl: Zanikanie

en: Faster loading
pl: Szybsze ładowanie

en: Fill out the form and make sure that the “Redirect url” is valid and uncheck the “Disable Implicit oAuth” under the security tab.
pl: Proszę wypełnić formularz i upewnić się, że "Przekierowanie URL" zostało wpisane poprawnie, a następnie odznaczyć "Wyłącz niejawną autoryzację OAuth" w zakładce zabezpieczenia.

en: Fixed icon width
pl: Stała szerokość ikon

en: Flat
pl: Płaskie

en: Flat Square
pl: Płaski kwadrat

en: Flat Squared
pl: Płaskie i kwadratowe

en: Flicker
pl: Flickr

en: Flip
pl: Odwróć

en: Float
pl: Pływający

en: Floating over your website's pages
pl: Pływający na stronie internetowej

en: Follow
pl: Obserwuj

en: Follow me on Facebook
pl: Obserwuj mnie na Facebooku

en: Follow me on Linkedin:
pl: Obserwowanie mnie na LinkedInie:

en: Follow me on Twitter:
pl: Obserwowanie mnie na Twitterze:

en: Follow me on Twitter:"
pl: Obserwuj mnie na Twitterze:"

en: Follow me on WeChat
pl: Obserwuj mnie na WeChat

en: Follow-button:
pl: Przycisk obserwowania:

en: Font color (of counts):
pl: Kolor fontu (licznika):

en: Font color:
pl: Kolor czcionki:

en: Font size
pl: Wielkość liter

en: Font size:
pl: Rozmiar czcionki:

en: Font style:
pl: Styl czcionki:

en: Font:
pl: Czcionka:

en: For generate your app token you need to enter your "Client Id" and "Redirect Url".%1sGenerate Token%2s
pl: Aby wygenerować token dla aplikacji, proszę wprowadzić swój "Identyfikator klienta" i "Przekierowanie URL".%1sWygeneruj token%2s

en: For most blogs it’s
pl: Dla większości blogów jest to

en: For which icons do you want to show the counts?
pl: Dla których ikon chcesz pokazać liczniki?

en: Friendly support
pl: Przyjazne wsparcie techniczne

en: Fully responsive
pl: Całkowicie responsywny

en: Georgia
pl: Gruzja

en: Get alerts
pl: Będziesz otrzymywać alerty

en: Get full access now.
pl: Uzyskaj pełny dostęp już teraz.

en: Get it now
pl: Pobierz teraz

en: Get it now at 20% discount
pl: Kup teraz z 20% rabatem

en: Get it now.
pl: Pobierz teraz.

en: Get more traffic
pl: Możesz zyskać większy ruch

en: Get new posts by email:
pl: Otrzymuj nowe posty e-mailem:

en: Give me access!
pl: Daj mi dostęp!

en: Glossy
pl: Błyszczący

en: Go Premium
pl: Przejdź na wersję premium

en: Go to
pl: Przejdź do

en: Go to Support Forum >
pl: Przejdź na forum pomocy technicznej >

en: Go to Support Forum>
pl: Przejdź do forum pomocy technicznej>

en: Go to the
pl: Przejdź do

en: Go to the widget area and drag & drop it where you want to have it!
pl: Przejdź do obszaru widgetów, a następnie przeciągnij i upuść w wybranym przez ciebie miejscu!

en: Greyed-out options are available in the
pl: Wyszarzone opcje są dostępne we

en: Height
pl: Wysokość

en: Here you can upload custom icons which perform the same actions as the standard icons.
pl: Tutaj możesz przesłać własne ikony, które będą zachowywały się tak samo, jak te standardowe.

en: Here you have two options:
pl: Masz do wyboru dwie możliwości:

en: Hide section for all
pl: Ukryj sekcję dla wszystkich

en: Horizontally
pl: Poziomo

en: How do you want to pay?
pl: Jaką formę płatności wybierasz?

en: I already did (don't show this again)
pl: Już to zrobiłem/am (nie pokazuj tego ponownie)

en: I got the
pl: Otrzymano

en: I want to see how it works
pl: Chcę zobaczyć, jak to działa

en: I'm done!
pl: Zrobione!

en: Icon Box Layout
pl: Układ pola ikon

en: Icons Only
pl: Tylko ikony

en: Icons per row:
pl: Liczba ikon w rzędzie:

en: Icons size:
pl: Rozmiar ikon:

en: Icons width:
pl: Szerokość ikon:

en: If a user clicks on your icons, do you want to open the page in a new window?
pl: Czy po kliknięciu na ikonę, strona ma się otwierać w nowym oknie?

en: If people click on the icon an email will open with your email address already entered. This makes sense to use if you don’t offer a contact option anywhere else.
pl: Po kliknięciu na ikonę, pojawi się wiadomość z już wprowadzonym adresem e-mail. Może okazać się to dobrym rozwiązaniem, jeśli twoja strona/blog nie oferuje w innym miejscu możliwości kontaktu.

en: If people subscribe they will receive your new posts automatically by email. The service is FREE and you get full access to your subscriber’s emails and interesting statistics:
pl: Po rozpoczęciu subskrypcji, użytkownicy automatycznie otrzymają nowe wpisy za pośrednictwem e-maila. Usługa jest BEZPŁATNA i umożliwia otrzymanie dostępu do adresów e-mail subskrybentów oraz ciekawych statystyk:

en: If you do not know how to do the upgrade, please ask your server team or hosting company to do it for you.
pl: Jeśli nie wiesz, jak dokonać aktualizacji, skontaktuj się z obsługą serwera lub dostawcą hostingu.

en: If you don’t want to lose the Facebook share & like counts
pl: Jeśli nie chcesz stracić liczby polubień i udostępnień na Facebooku

en: If you face any issue, please ask in %1$sSupport Forum%2$s. We'll try to respond quickly. Thank you!
pl: Jeśli napotkasz na problemy, opisz je na %1$sforum pomocy technicznej%2$s. Postaramy się odpowiedzieć możliwie jak najszybciej. Dziękujemy!

en: If you have a Twitter-account then adding this icon is a no-brainer. However, similar as with Facebook, even if you don’t have one you should still show this icon so that Twitter-users can share your site.
pl: Będąc użytkownikiem Twittera, nie należy dwa razy zastanawiać się nad dodaniem ikony z niebieskim ptaszkiem. Jednak, podobnie jak w przypadku Facebooka, nawet jeśli nie posiadasz konta na Twitterze, wciąż możesz wyświetlać ikonę, by użytkownicy Twittera mogli udostępniać między sobą twoją witrynę.

en: If you select «Yes» here, then the icons which you placed via %1$swidget%2$s or %3$sshortcode%4$s will still be visible on the screen as user scrolls down your page, i.e. they will stick at the top.
pl: Jeśli wybrano «Tak», ikonki, które umieszczono za pomocą %1$swidżetu%2$s lub %3$sshortcode'u%4$s wciąż będą widoczne na ekranie, nawet gdy użytkownik przewinie stronę w dół, tzn. będą one na stałe przypięte na górze strony.

en: If you want %1$smore likes & shares%2$s, more placement options, better sharing features (eg: define the text and image that gets shared), optimization for mobile, %3$smore icon design styles,%4$sanimated icons,%5$sthemed icons,%6$s and %7$smuch more%8$s, then %9$sgo premium%10$s.
pl: Jeśli chcesz: zdobyć więcej %1$spolubień i udostępnień%2$s, mieć większą dowolność w umiejscawianiu ikon, uzyskać dostęp do bardziej rozbudowanych funkcji udostępniania (np. definiowanie tekstów i obrazów, które zostaną udostępnione), optymalizacji na urządzeń mobilnych, %3$swybierać spośród większej ilości projektów,%4$sikon animowanych, %5$sikon tematycznych,%6$s oraz%7$s o wiele więcej %8$s, wówczas %9$sprzejdź do wersji premium%10$s.

en: If you're not a WordPress user yet, please sign up – it's quick! Once logged in you‘ll see a section at the bottom where you can ask your question.
pl: Jeśli jeszcze nie jesteś użytkownikiem WordPressa, zarejestruj się. Po zalogowaniu uzyskasz dostęp do sekcji służącej do zadawania pytań. Znajduje się ona na dole strony.

en: If you‘re not a Wordpress user yet, please sign up – it‘s quick! Once logged in you‘ll see a section at the bottom where you can ask your question.
pl: Jeśli jeszcze nie jesteś użytkownikiem WordPressa, zarejestruj się – to zajmie tylko chwilkę! Po zalogowaniu zobaczysz sekcję na dole strony, gdzie będziesz można zadać nurtujące cię pytanie.

en: If you’ve given your icon only one function (i.e. no pop-up where user can perform different actions) then you can define here what text will be displayed if a user moves his mouse over the icon:
pl: Jeśli nadano ikonce tylko jedną funkcję (tzn. nie jest ona połączona z wyskakującym okienkiem powiązanym z inną akcją), wówczas w tym polu będzie można zdefiniować tekst, który pojawi się, gdy użytkownik najedzie kursorem na ikonę:

en: Impact
pl: Wpływ

en: In addition to the email- and follow-icon you can also show a subscription form which maximizes chances that people subscribe to your site.
pl: Poza e-mailem i ikoną „Obserwuj” możesz również wyświetlać użytkownikom formularz subskrypcji, dzięki któremu zwiększysz swoje szanse na zdobycie nowych subskrybentów.

en: In general,
pl: Ogólnie,

en: In the Premium Plugin you can choose to display the text on subscribe form in a font already present in your theme.
pl: W wersji premium możesz wyświetlać tekst znajdujący się w formularzu subskrypcji za pomocą fontu pochodzącego z twojego motywu.

en: In the Premium Plugin you can choose to display the text on the pop-up in a font already present in your theme
pl: W wersji premium wtyczki, wszystkie treści znajdujące się w wyskakującym okienku mogą używać kroju pisma, z którego korzysta motyw

en: In your theme's header
pl: W nagłówku strony zdefiniowanym w twoim motywie

en: Include or exclude pages where icons should show
pl: Uwzględnij lub wyklucz strony, na których powinny być wyświetlane ikony

en: Inherit
pl: Dziedziczone

en: Insert into post
pl: Wstaw do wpisu

en: It also makes sense if you already offer an email newsletter.
pl: Ma to również sens, jeśli oferujesz już newsletter.

en: It comes across as
pl: Wygląda

en: It depends:
pl: To zależy:

en: It depends:
pl: To zależy:

en: Italic
pl: Kursywa

en: It’s a psychological fact that people like to follow other people (as explained well in Robert Cialdini’s book “%1sInfluence%2s”), so when they see that your site has already a good number of Facebook likes, it’s more likely that they will subscribe/like/share your site than if it had 0.
pl: W psychologii udowodniono, że ludzie lubią się nawzajem obserwować (zostało to świetnie wytłumaczone w książce “%1sWywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka%2s” Roberta Cialdini), więc kiedy widzą, że twoja strona ma dużą liczbę polubień na Facebooku, jest bardziej prawdopodobne, że zasubskrybują/polubią/udostępnią twoją stronę niż gdyby jej liczba polubień wynosiła 0.

en: Just de-activate it
pl: Po prostu wyłącz

en: Key points
pl: Punkty kluczowe

en: Language & Button-text
pl: Język i napis na przycisku

en: Language for Like, Share and Subscribe buttons (Facebook, Twitter, Youtube):
pl: Język dla przycisków lajkowania, udostępniania i subskrypcji (Facebook, Twitter, Youtube):

en: Large
pl: Duży

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: Learn more.
pl: Dowiedz się więcej.

en: Leave empty if you don't want to
pl: Zostaw puste, jeśli nie chcesz

en: Left
pl: Do lewej

en: Left Align
pl: Wyrównanie do lewej

en: Left aligned
pl: Wyrównanie do lewej

en: Left:
pl: Lewo:

en: Like my blog on Facebook (+1)
pl: Polubienie mojej strony na Facebooku (+1)

en: Like my page with Sina Weibo
pl: Polub moją stronę na Sina Weibo

en: Like my site (on OK)
pl: Polub stronę (na OK)

en: Link :
pl: Link:

en: Link it to a certain page
pl: Przekieruj do konkretnej podstrony

en: Linkedin
pl: LinkedIn

en: Linkedin «Visit»-icon:
pl: LinkedIn – ikona «Odwiedź stronę»:

en: Login and then click on “Register Your Application” to get to the “Manage Clients” section. On there click on the “Register a new client” button
pl: Zaloguj się, a następnie kliknij na „Zarejestruj swoją aplikację”, aby przejść do sekcji „Zarządzaj klientami”. Będąc tam, kliknij przycisk „Zarejestruj nowego klienta”

en: Make icons stick?
pl: Czy ikony mają zostać przypięte?

en: Make icons…
pl: Stwórz ikony…

en: Margin From:
pl: Margines od:

en: Margin between icons:
pl: Margines pomiędzy ikonami:

en: Margins:
pl: Marginesy:

en: Medium
pl: Średni

en: Message me on Telegram:
pl: Napisz do mnie na Telegramie:

en: Mobile
pl: Urządzenie przenośne

en: Mobile optimization
pl: Optymalizacja dla urządzeń mobilnych

en: More Likes & Shares
pl: Więcej polubień i udostępnień

en: More icon designs
pl: Więcej projektów ikon

en: More people come back
pl: Więcej osób powraca

en: More platforms
pl: Więcej platform

en: Mouse-Over effects
pl: Efekty po najechaniu kursora

en: Mouseover text
pl: Tekst po najechaniu kursorem na ikonę

en: Move over the Facebook-icon…
pl: Proszę najechać na ikonę Facebooka…

en: Move over the LinkedIn-icon…
pl: Najedź na ikonę LinkedIn...

en: Move over the Pinterest-icon…
pl: Najedź na ikonę Pinteresta...

en: Move over the Twiiter-icon…
pl: Proszę najechać na ikonę Twittera...

en: Move over the YouTube-icon…
pl: Najedź na ikonę YouTube...

en: My Telegram username
pl: Nazwa użytkownika na Telegramie

en: Need different selection for mobile ?
pl: Potrzebujesz odmiennych ustawień dla urządzeń mobilnych?

en: Need different selections for mobile?
pl: Potrzebujesz odmiennych ustawień dla urządzeń mobilnych?

en: Need help?
pl: Potrzebujesz pomocy?

en: Need icons for another theme? Let us know in the %1$sSupport Forum%2$s.
pl: Potrzebujesz ikon dla innego motywu? Daj nam znać na %1$s forum pomocy technicznej)%2$s.

en: New window
pl: Nowe okno

en: New:
pl: Nowość:

en: No
pl: Nie

en: No chat agent are available, However
pl: Żaden pracownik czatu nie jest obecnie dostępny, jednak

en: No clue, let me give a 5-star rating instead
pl: Nie mam pojęcia, zamiast tego daję 5 gwiazdek

en: No effect
pl: Brak efektów

en: No restrictions
pl: Bez ograniczeń

en: No, don't worry, there was a different reason, I want to de-activate it
pl: Nie przejmujcie się, był inny powód. Chcę wyłączyć

en: Normal
pl: Normalny

en: Note: Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.
pl: Uwaga: Litwo! Ojczyzno moja! Ty jesteś jak zdrowie. Nazywał się spory w uczciwości, w drewnianej szafie poznał panów rozmów trwała już sam nie jest niż we zbożach i palcami ruch chartów tym mieczem wypędzi z nim stał kwestarz, Sędzia nigdy nie stracił, a Pan Podkomorzy! Oj, Wy! Pan Podkomorzy! Oj, Wy! Pan świata wie, jak raz zaczął, bez trzewika była ekonomowi poczciwemu świętą. Bo nie widać z rąk strzelby, którą powinna młodź dla skończenia dawnego z kieszeni która się uparta coraz głośniejsza kłótnia o muzyce, o nich jedna ściana okna bez urzędu. ogon też co prędzej w jasełkach ukryte chłopięta. Biegła i byle nie może nas hordą gorszą od dzisiaj nie mogą.

en: Now you will be redirected to the redirect url (which you entered during app creation) and find your access token at the end of this url(For example: http://your-website.com/#access_token=< your access token>)
pl: Teraz przeniesiemy się na adres przekierowania (który został wprowadzony w trakcie tworzenia aplikacji). Twój token dostępu znajduje się na końcu tego adresu URL (przykład: http://your-website.com/#access_token=< twój token dostępu>)

en: Nowhere
pl: Nigdzie

en: Oblique
pl: Pochyłe

en: Of course, if you start at 0, you shoot yourself in the foot with that. So we suggest that you only turn this feature on once you have a good number of followers/likes/shares (min. of 20 – no worries if it’s not too many, it should just not be 0). %1sNew:%2s In the Premium Plugin you can define a threshold (min. number of counts) when it will automatically switch to showing the counts. %3sGo Premium%4s
pl: Oczywiście, uruchomienie licznika z wartością 0, to jak strzelenie sobie w stopę. Sugerujemy, żeby ta funkcja została włączona, gdy liczba obserwujących/polubień/udostępnień będzie odpowiednio duża (min. 20 – nie przejmuj się, że to wciąż niewiele; ważne, żeby liczba była większa niż 0).%1sNowe:%2sW wersji premium możesz zdefiniować próg (minimalną wartość licznika), po osiągnięciu którego twój licznik pojawi się automatycznie.%3sPrzejdź do wersji premium%4s

en: Off
pl: Wyłączono

en: Oh! You don\'t like our plugin?
pl: Och! Nie podobała się nasza wtyczka?

en: Ok, Review it
pl: Ok, oceń

en: Ok, activate link
pl: Aktywuj link

en: Ok, fine, however for using this plugin for FREE, please support us by activating a link back to our site:
pl: No dobrze, ale jeśli chcesz używać tej wtyczki za DARMO, wesprzyj nas aktywując link do naszej strony internetowej:

en: Ok, keep it active for the time being,
pl: Ok, niech pozostanie aktywny przez jakiś czas,

en: On
pl: Włącz

en: On WooComerce Product Pages
pl: Na stronie produktu (WooCommerce)

en: On all pages
pl: Na wszystkich stronach

en: On some pages
pl: Na niektórych stronach

en: On the pages where you edit your posts/pages, you’ll see a (new) section where you can define which pictures & text should be shared. This extra section is displayed on the following:
pl: Na stronach służących do edycji postów/stron, pojawi się (nowa) sekcja, za pośrednictwem której będzie można wybrać zdjęcia i wprowadzić tekst przeznaczone do udostępnienia. Ta dodatkowa sekcja będzie wyglądała następująco:

en: On your Woocommerce product pages
pl: Na stronie produktu w twoim WooCommerce

en: Once
pl: Jednorazowo

en: One license is valid for one site (as support is included), but we offer %1$s20&#37; discounts%2$s for all your following purchases
pl: Jedna licencja jest ważna dla jednej witryny (ponieważ w cenę wliczone jest także wsparcie techniczne), ale oferujemy %1$s20&#37; rabaty%2$s na wszystkie następne zakupy

en: Only show icons on certain pages (Inclusion rules)
pl: Wyświetlaj ikony wyłącznie na określonych stronach (reguły zawierania)

en: Optional
pl: Opcjonalnie

en: Options:
pl: Opcje:

en: Or, place the icons directly into our (theme) codes by using
pl: Lub wstawić ikony bezpośrednio w kodzie (naszego motywu) używając

en: Orange
pl: Pomarańczowy

en: Order of your icons
pl: Kolejność ikon

en: Original icons
pl: Oryginalne ikony

en: Other pages
pl: Inne strony

en: Overall size & border
pl: Ogólny rozmiar i obramowanie

en: PLEASE
pl: PROSZĘ

en: Page
pl: Strona

en: Pages to show icons:
pl: Strony, na których wyświetlać ikony:

en: Phone
pl: Telefon

en: Pick which icon you want to use:
pl: Wybierz ikonę, której chcesz użyć:

en: Pin my blog on Pinterest (+1)
pl: Przypięcie mojego bloga na Pintereście (+1)

en: Pixels
pl: Pikseli

en: Place it on your site
pl: Umieść na stronie internetowej

en: Place via shortcode
pl: Umieść za pomocą shortcodu

en: Placement of (horizontal) sticky bar:
pl: Umiejscowienie (poziomego) przypiętego paska:

en: Placement of (vertical) sticky bar:
pl: Umiejscowienie (pionowego) przypiętego paska:

en: Placing icons in your theme's header can be tricky / technical as CSS & PHP know-how is required (as every theme is different, no "automatic" placement is possible).
pl: Umieszczenie ikonek w nagłówku strony może być trudne. Czasem wymagana jest do tego znajomość CSS-a i PHP („automatyczne” rozmieszczenie nie jest możliwe ze względu na różnice między motywami).

en: Please ask your question in the...
pl: Zadaj pytanie w...

en: Please hold the CTRL key to select multiple pages.
pl: Przytrzymaj klawisz Ctrl, aby zaznaczyć kilka stron.

en: Please select one or multiple placement options:
pl: Wybierz jedną lub kilka opcji:

en: Please specify which counts should be shown:
pl: Sprecyzuj, który licznik powinien zostać wyświetlony:

en: Please use the shortcode
pl: Proszę użyć shortcodu

en: Please visit us at
pl: Odwiedź nas na

en: Post
pl: Wpis

en: Posts overview pages (blog homepage)
pl: Strony do przeglądania wpisów (strona główna bloga)

en: Pre-filled message
pl: Wstępnie wypełniona wiadomość

en: Pre-sales question
pl: Pytanie przedsprzedażowe

en: Premium Feature:
pl: Funkcja premium:

en: Premium Plugin
pl: Wtyczce w wersji premium

en: Premium feature
pl: Funkcja premium

en: Premium plugin
pl: wtyczkę premium

en: Preview:
pl: Podgląd:

en: Print
pl: Drukuj

en: Privacy Policy
pl: Polityka prywatności

en: RSS URL:
pl: Adres URL RSS:

en: RSS is still popular, esp. among the tech-savvy crowd.
pl: RSS jest wciąż popularny, szczególnie wśród osób interesujących się technologią.

en: RSS stands for Really Simply Syndication and is an easy way for people to read your content. You can learn more about it
pl: RSS (z ang. Really Simply Syndication) to świetny sposób na ułatwienie dostępu do oferowanych przez ciebie treści. Dowiedz się więcej na ten temat

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Recently switched to https?
pl: Niedawno przełączono stronę się na HTTPS?

en: Recommend my business or product on Linkedin:
pl: Zarekomendowanie mojej firmy lub produktu na LinkedInie:

en: Remove credit link
pl: Usuń informacje o twórcy wtyczki

en: Responsive icons
pl: Responsywne ikony

en: Retrieve the number of Instagram followers
pl: Pobierz liczbę obserwujących na Instagramie

en: Retrieve the number of Pins
pl: Pobierz liczbę Pinów

en: Retrieve the number of Pinterest (+1) (on your blog)
pl: Pobierz liczbę pinów na Pintereście (+1) (na twoim blogu)

en: Retrieve the number of Subscribers
pl: Pobierz liczbę subskrybentów

en: Retrieve the number of likes
pl: Odzyskaj liczbę polubień

en: Retrieve the number of pins of board from your pinterest account
pl: Pobierz liczbę „przypięć” na tablicy z twojego konta na Pintereście

en: Retrieve the number of pinterest followers
pl: Pobierz liczbę obserwujących na Pintereście

en: Retrieve the number of subscribers automatically
pl: Automatycznie pobierz liczbę subskrybentów

en: Right
pl: Do prawej

en: Right Align
pl: Wyrównanie do prawej

en: Right:
pl: Prawa:

en: Round
pl: Zaokrąglenie

en: Round icons
pl: Okrągłe ikony

en: Same-icon effects
pl: Efekty dla ikon tego samego rodzaju

en: Save
pl: Zapisz

en: Save All Settings
pl: Zapisz wszystkie ustawienia

en: Scale
pl: Zmiana rozmiaru

en: See your
pl: Masz wgląd w

en: Select Icons
pl: Wybierz ikony

en: Select icons:
pl: Wybierz ikony:

en: Selected pages
pl: Wybrane strony

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Shaded Dark
pl: Ciemne cieniowanie

en: Shaded Light
pl: Jasne cieniowanie

en: Shadow:
pl: Cień:

en: Share
pl: Udostępnij

en: Share by email
pl: Udostępnij przez e-mail

en: Share count
pl: Liczba udostępnień

en: Share count text:
pl: Udostępnij licznik tekstów:

en: Share my blog on Sina Weibo
pl: Udostępnij bloga na Sina Weibo

en: Share my blog on Telegram
pl: Udostępnij bloga w aplikacji Telegram

en: Share my blog with friends (on Facebook)
pl: Udostępnij mojego bloga wśród znajomych (na Facebooku)

en: Share my blog with friends (on VK)
pl: Udostępnij bloga wśród znajomych (na VK)

en: Share my page on LinkedIn
pl: Udostępnienie mojej strony na LinkedInie

en: Share my page on WeChat
pl: Udostępnij stronę na WeChat

en: Share my site with friends (on FB Messenger)
pl: Udostępnij stronę wśród znajomych (na Messengerze)

en: Share the premium plugin and earn 40% of the purchase price!
pl: Udostępnij wtyczkę w wersji premium i zdobądź 40% zwrotu od ceny zakupu!

en: Sharing texts & pictures?
pl: Chcesz udostępnić tekst i zdjęcia?

en: Sharp
pl: Ostry

en: Shopping cart
pl: Koszyk

en: Show a Pinterest icon over images on mouse-over
pl: Pokaż ikonę Pinteresta nad obrazkami po najechaniu kursorem

en: Show icons
pl: Pokaż ikony

en: Show icons after posts
pl: Wyświetlaj ikony pod postami

en: Show icons on all except the following pages (Exclusion rules)
pl: Wyświetlaj ikony na wszystkich stronach, poza następującymi (reguły wykluczania)

en: Show more useful tips for more sharing & traffic?
pl: Wyświetlić więcej użytecznych wskazówek, aby zwiększyć ilość udostępnień i ruch w witrynie?

en: Show on:
pl: Wyświetlaj na:

en: Show other icons on mouse-over (Only applied for Desktop Icons)
pl: Pokaż inne ikony po najechaniu kursorem (dotyczy wyłącznie ikon desktopowych)

en: Show the bar on:
pl: Wyświetlaj pasek na:

en: Show the total share count on the left of your icons. It will only be visible if the individual counts are set up under <a href="#" onclick="event.preventDefault();sfsi_scroll_to_div('ui-id-9')" >question 5</a>.
pl: Wyświetl liczbę wszystkich udostępnień po lewej stronie ikon. Ta funkcjonalność będzie widoczna tylko wtedy, gdy pojedyncze liczniki zostały ustawione w <a href="#" onclick="event.preventDefault();sfsi_scroll_to_div('ui-id-9')" >pytaniu nr 5</a>.

en: Show them via a widget
pl: Pokaż ikony za pomocą widżetu

en: Show this icon if you have a Facebook account.
pl: Wyświetl ikonę, jeśli posiadasz konto na Facebooku.

en: Show this icon if you have a Pinterest account (and you should set up one if you publish new pictures regularly – that can increase your traffic significantly).
pl: Wyświetl ikonę, jeśli posiadasz konto na Pintereście (warto je założyć, jeśli regularnie publikujesz nowe zdjęcia – może to mieć znaczący wpływ na ruch w twojej witrynie).

en: Show this icon if you have a Reddit account.
pl: Wyświetl ikonę, jeśli posiadasz konto na Reddit.

en: Show this icon if you have a Snapchat account.
pl: Wyświetl ikonę, jeśli posiadasz konto na Snapchacie.

en: Show this icon if you have a Telegram account.
pl: Wyświetl ikonę, jeśli posiadasz konto na Telegramie.

en: Show this icon if you have a TikTok account.
pl: Wyświetl ikonę, jeśli posiadasz konto na TikToku.

en: Show this icon if you have a VK account.
pl: Wyświetl ikonę, jeśli posiadasz konto na VK.

en: Show this icon if you have a WeChat account.
pl: Wyświetl ikonę, jeśli posiadasz konto na WeChat.

en: Show this icon if you have a Weibo account.
pl: Wyświetl ikonę, jeśli posiadasz konto na Weibo.

en: Show this icon if you have an Instagram account.
pl: Wyświetl ikonę, jeśli posiadasz konto na Instagramie.

en: Show this icon if you have an OK account.
pl: Wyświetl ikonę, jeśli posiadasz konto na OK.

en: Show this icon if you want to allow users to share the page via WhatsApp.
pl: Wyświetl ikonę, jeśli chcesz umożliwić użytkownikom udostępnianie strony przez WhatsApp.

en: Shuffle them automatically
pl: Wymieszaj automatycznie

en: Silver
pl: Srebrny

en: Simply answer the questions below %1$s(at least the first 3)%2$s - that`s it!
pl: Odpowiedz na poniższe pytania %1$s(co najmniej pierwsze trzy)%2$s – i to wszystko!

en: Single post pages
pl: Strony pojedynczych wpisów

en: Size &amp; spacing of your icons
pl: Wielkość i odstępy między ikonami

en: Size:
pl: Rozmiar:

en: Small
pl: Mały

en: Social Media and Share Icons (Ultimate Social Media)
pl: Ikony mediów społecznościowych i udostępniania (Ultimate Social Media)

en: Soundcloud
pl: SoundCloud

en: Spacing between icons:
pl: Odstęp pomiędzy ikonami:

en: Splash
pl: Rozprysk

en: Stay at the same place A
pl: Zostań w tym samym miejscu A

en: Stay at the same place B
pl: Zostań w tym samym miejscu B

en: Steps:
pl: Kroki:

en: Sticky bar
pl: Przypięty pasek

en: Sticky icons
pl: Przypięte ikony

en: Still have questions? Please ask!
pl: Wciąż masz pytania? Zapytaj!

en: Strongly recommended:
pl: Szczególnie polecane:

en: Style:
pl: Styl:

en: Subscribe button
pl: Przycisk subskrypcji

en: Subscribe to me (on OK)
pl: Subskrybuj (na OK)

en: Subscribe to me on Youtube
pl: Zasubskrybowanie mnie na YouTube

en: Support Forum
pl: Forum wsparcia

en: Suppress error messages?
pl: Pomijać komunikaty o błędach?

en: Tailor the sender name & subject line
pl: Masz możliwość dostosowania nazwy nadawcy i tematu

en: Technical question
pl: Pytanie techniczne

en: Text
pl: Tekst

en: Text Options
pl: Opcje tekstu

en: Text above the entry field
pl: Tekst nad polem tekstowym

en: Text on icons:
pl: Tekst na ikonach:

en: Text to appear before the sharing icons:
pl: Tekst, który ma się pojawiać przed ikonami udostępniania:

en: Text:
pl: Tekst:

en: Thank you for installing the %1$sUltimate Social Media Icons%2$s Plugin. Please go to the %3$splugin's settings page%4$s to configure it.
pl: Dziękujemy za zainstalowanie wtyczki %1$sUltimate Social Media Icons%2$s. Przejdź do %3$sstrony ustawień wtyczki%4$s, aby skonfigurować.

en: Thank you!
pl: Dziękujemy!

en: The Facebook Messenger icon can perform the following actions:
pl: Ikona Messengera może wykonywać następujące akcje:

en: The Facebook icon can perform several actions. Pick below which ones it should perform. If you select several options, then users can select what they want to do %1s (see an example) %2s
pl: Ikona Facebooka może wykonywać kilka różnych akcji. Z poniższej listy wybierz te, które cię interesują. Jeśli wybierzesz kilka opcji, wówczas użytkownik będzie mógł zdecydować, którą akcję chce wykonać %1s (zobacz przykład) %2s

en: The Facebook icon should allow users to...
pl: Ikona Facebooka powinna umożliwiać użytkownikom…

en: The LinkedIn icon should allow users to...
pl: Ikona LinkedIna powinna umożliwiać użytkownikom...

en: The Pinterest icon should allow users to...
pl: Ikona Pinteresta powinna umożliwiać użytkownikom...

en: The Telegram icon can perform the following actions:
pl: Ikona Telegramu może wykonywać następujące akcje:

en: The Twitter icon can perform several actions. Pick below which ones it should perform. If you select several options, then users can select what they want to do %1s (see an example) %2s
pl: Ikona Twittera może wykonywać kilka różnych akcji. Z poniższej listy wybierz te, które cię interesują. Jeśli wybierzesz kilka opcji, wówczas użytkownik będzie mógł zdecydować, którą akcję chce wykonać %1s (zobacz przykład) %2s

en: The Twitter icon should allow users to...
pl: Ikona Twittera powinna umożliwiać użytkownikom…

en: The WeChat icon can perform the following actions:
pl: Ikona WeChat może wykonywać następujące akcje:

en: The Weibo icon can perform several actions:
pl: Ikona Weibo może wykonywać kilka różnych akcji:

en: The Youtube icon can perform several actions. Pick below which ones it should perform. If you select several options, then users can select what they want to do %1s (see an example) %2s
pl: Ikona YouTube może wykonywać kilka różnych akcji. Z poniższej listy wybierz te, które cię interesują. Jeśli wybierzesz kilka opcji, wówczas użytkownik będzie mógł zdecydować, którą akcję chce wykonać %1s (zobacz przykład) %2s

en: The Youtube icon should allow users to...
pl: Ikona YouTube powinna umożliwiać użytkownikom…

en: The icons have been compressed by %1sShortpixel.com%2s for faster loading of your site. Thank you Shortpixel!
pl: Ikony zostały skompresowane przez%1sShortpixel.com%2s, aby umożliwić szybsze ładowanie strony. Dzięki Shortpixel!

en: The plugin
pl: Wtyczka

en: The plugin is priced really fairly - click on the payment options above to see the price
pl: Wtyczka została rozsądnie wyceniona — kliknij powyższe opcje płatności, aby zobaczyć cenę

en: The service offers many (more) advantages:
pl: Usługa oferuje (o wiele) więcej korzyści:

en: The sticky bar is always aligned centrally (vertically). If you want to move it higher or lower, please fill the above.
pl: Przypięty pasek jest zawsze wyrównany centralnie (w pionie). Jeśli chcesz przesunąć go wyżej lub niżej, wypełnij powyższe.

en: Theme options
pl: Wygląd ikon

en: Themed icons
pl: Ikony tematyczne

en: Then click on “Register” button.
pl: Następnie proszę kliknąć przycisk "Zarejestruj".

en: Therefore, you can select to display the count next to your main icons, which will look like this (example for round icons):
pl: Z tego powodu warto wybrać wyświetlanie licznika obok głównych ikon. Wówczas będą one wyglądać następująco (przykład dla okrągłych ikon):

en: These are responsive & independent from the icons you selected elsewhere in the plugin.
pl: Powyższe ikony są responsywne i działają niezależnie od ikon, które wybrano w innych sekcjach wtyczki.

en: Thickness
pl: Grubość

en: Thickness:
pl: Grubość:

en: Thin
pl: Cienka

en: This description will be used when shared on Facebook, Linkedin, Twitter and WhatsApp (if you use ‘Twitter cards’). Leave it blank to use the post excerpt. [Developers: this is used by the open graph meta tag «og:description»]
pl: Opis zostanie użyty po udostępnieniu na Facebooku, LinkedInie, Twitterze lub WhatsAppie (gdy skorzystasz z kart Twittera). Pozostaw pole puste, aby użyć zajawki posta. [Dla deweloperów: wykorzystany został meta tag Open Graph «og:description»]

en: This description will be used when this post is shared on Pinterest. Leave it blank to use the post title.
pl: Opis zostanie użyty po udostępnieniu wpisu na Pintereście. Zostaw pole puste, aby użyć oryginalnego tytułu posta.

en: This is independent from the icons selected elsewhere in the plugin.
pl: Te ikony działają niezależnie od ikon, które wybrano w innych sekcjach wtyczki.

en: This is not to be confused with making the icons permanently placed in the same position, which is possible in the %1$s Premium Plugin.%2$s
pl: Nie należy mylić tej funkcji z ustawieniem ikon na stałe w tej samej pozycji, co jest możliwe jedynie w wersji %1$s premium.%2$s

en: This title will be used when shared on Facebook, Linkedin and WhatsApp. Leave it blank to use the post title. [Developers: this is used by the open graph meta tag «og:title»]
pl: Tytuł zostanie użyty po udostępnieniu na Facebooku, LinkedInie lub WhatsAppie. Pozostaw pole puste, aby użyć oryginalnego tytułu posta. [Dla deweloperów: wykorzystany został meta tag Open Graph «og:title»]

en: This will be used as tweet-text (the link which get shared will be automatically the added at the end). If you don’t enter anything here the tweet text will be used which you defined globally under question 6 on the plugin’s settings page.
pl: Zostanie on użyty jako tekst tweeta (udostępniony link będzie automatycznie dodany na końcu tweeta). Jeśli pozostawisz to pole puste, wykorzystany zostanie tekst, który zdefiniowano w pytaniu szóstym na stronie ustawień wtyczki.

en: This will create your FREE acccount on
pl: To stworzy dla ciebie DARMOWE konto na

en: This will create your FREE account on follow.it, using above email.
pl: Klikając w przycisk stworzysz DARMOWE konto na follow.it (wykorzystując powyższy adres e-mail).

en: Those are usually all you need:
pl: Ikony, które warto umieścić na stronie:

en: Thumbs up to that one!
pl: Kciuki do góry!

en: Tips
pl: Podpowiedzi

en: To complete the process please follow these steps:
pl: Aby zakończyć proces, wykonaj następujące kroki:

en: To find your Product or Company ID, you can use their ID lookup tool at
pl: Aby znaleźć identyfikator produktu lub firmy, możesz użyć ich narzędzia do wyszukiwania identyfikatorów pod adresem

en: To get access to the emails who subscribe, interesting statistics about your subscribers, alerts when people subscribe or unsubscribe and to tailor the sender name & the subject line of the emails, please %1s click here.%2s
pl: Aby uzyskać dostęp do adresów e-mail subskrybentów, interesujących statystyk, powiadomień o nowych lub anulowanych subskrypcjach, a także by wprowadzić nazwę nadawcy i temat wysyłanych wiadomości %1s kliknij tutaj.%2s

en: To get this information:
pl: Aby uzyskać informację:

en: Top
pl: Na górze

en: Top left
pl: Na górze po lewej

en: Top right
pl: Na górze po prawej

en: Top:
pl: Góra:

en: Transition effect to those icons
pl: Efekt przejścia do następujących ikon

en: Transparent
pl: Przeźroczysty

en: Trouble logging in there?
pl: Problemy z logowaniem?

en: Tweeting becomes really fun in the Premium Plugin – you can insert tags to automatically pull the title of the story & link to the story, attach pictures & snippets to the Tweets ('Twitter cards') and user Url-shorteners, all leading to more Tweets and traffic for your site
pl: Tweetowanie jest naprawdę przyjemne z naszą wtyczką w wersji premium – dzięki niej możesz wstawiać tagi, które automatycznie pobierają tytuł i link do artykułu, załączać zdjęcia i fragmenty odpowiedzi do twoich Tweetów (karty Twittera), a także skrócone adresy URL użytkowników. Wszystkie te funkcjonalności prowadzą do większej ilości Tweetów, a co za tym idzie większego ruchu na twojej stronie

en: Twitter cards
pl: Karty Twittera

en: Twitter «Visit»-icon:
pl: Twitter – ikona «Odwiedź»:

en: URL:
pl: Adres URL:

en: Ultimate Social Media Icons
pl: Ikony Ultimate Social Media

en: Ultimate Social Media Icons widgets
pl: Ikony widgetu Ultimate Social Media

en: Ultimate Social Media – Define which pictures & texts will get shared
pl: Ultimate Social Media – zdefiniuj, które zdjęcia i teksty zostaną udostępnione

en: Ultimate Social Subscribe Form
pl: Formularz subskrypcji Ultimate Social

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Update: if you want many more features for your pop-ups, have a look at %1s MyPopUps. %2s
pl: Aktualizacja: jeśli chcesz, by wyskakujące okienka miały więcej funkcji, zobacz na %1s MyPopUps. %2s

en: Upload
pl: Prześlij

en: Upload
pl: Prześlij

en: Upload a custom icon if you have other accounts/websites you want to link to -
pl: Przesyłaj własne ikony, jeśli masz inne konta/strony, do których chcesz przekierować użytkowników –

en: Upload a custom icon if you have other accounts/websites you want to link to.
pl: Jeśli masz inne konta/strony, do których chciałbyś linkować, prześlij własne ikony.

en: Upload any icons you want.
pl: Prześlij dowolne ikony.

en: Upload custom icons
pl: Prześlij niestandardowe ikony

en: Use the shortcode
pl: Użyj shortcodu

en: UserName:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Vertically
pl: Pionowo

en: View more
pl: Zobacz więcej

en: Visit me on OK:
pl: Odwiedź mnie na OK:

en: Visit me on Tiktok:
pl: Odwiedź mojego Tiktoka:

en: Visit me on Twitter:
pl: Odwiedzenie mojego Twittera:

en: Visit my Facebook page at:
pl: Odwiedzenie mojej strony na Facebooku:

en: Visit my Linkedin page at:
pl: Odwiedzenie mojego profilu na LinkedInie:

en: Visit my Pinterest page at:
pl: Odwiedzenie mojego Pinteresta:

en: Visit my Sina Weibo page at:
pl: Odwiedź moją stronę na Sina Weibo:

en: Visit my VK page at:
pl: Odwiedź moją stronę na VK:

en: Visit my Youtube page at:
pl: Odwiedzenie mojego kanału na YouTube:

en: Want to disable the floating icons on mobile?
pl: Czy chcesz wyłączyć pływające ikony na urządzeniach mobilnych?

en: We cannot track this. So enter the figure here:
pl: Nie możemy tego odnaleźć. Wpisz liczbę tutaj:

en: We found errors in your javascript which may cause the plugin to not work properly. Please fix the error:
pl: Znaleźliśmy błędy w twoim kodzie javascript, które mogą uniemożliwiać poprawne działanie wtyczki. Prosimy o naprawienie błędu:

en: We provide a %1$s14 day money-back guarantee%2$s if you‘re not satisfied for any reason
pl: Zapewniamy %1$s14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy%2$s, jeśli wtyczka nie spełni twoich wymagań

en: We recently launched
pl: Niedawno uruchomiliśmy

en: We will treat your data (and your subscribers’ data!) highly confidentially, see our
pl: Zapewnimy najwyższy poziom prywatności twoich danych (oraz danych twoich subskrybentów!), zobacz nasze

en: Welcome to the Ultimate Social Icons and Share Plugin!
pl: Witaj we wtyczce Ultimate Social Icons and Share!

en: We‘ll get back to you ASAP.
pl: Odezwiemy się tak szybko, jak to będzie możliwe.

en: We‘ll respond
pl: Odpowiemy

en: What design
pl: Jaki wygląd

en: What do you want the icons to do?
pl: Jak powinny zachowywać się ikony?

en: When clicked on, users can subscribe via RSS
pl: Po kliknięciu użytkownicy mogą rozpocząć subskrypcję przez RSS

en: When clicked on, users will get directed to your Instagram page.
pl: Po kliknięciu użytkownicy zostaną przekierowani na twoje konto na Instagramie.

en: When clicked on, users will get directed to your OK page.
pl: Po kliknięciu użytkownik zostanie przekierowany na twoją stronę na OK.

en: When clicked on, users will get directed to your Snapchat page.
pl: Po kliknięciu użytkownicy zostaną przekierowani na twoje konto na Snapchatcie.

en: When clicked on, users will get directed to your TikTok page.
pl: Po kliknięciu użytkownicy zostaną przekierowani na twojego TikToka.

en: When clicked on, users will get directed to your VK page.
pl: Po kliknięciu użytkownicy zostaną przekierowani do twojej strony na VK.

en: When shall the pop-up be shown?
pl: Kiedy powinno wyświetlić się wyskakujące okienko?

en: When the site is first loaded
pl: Kiedy strona ładuje się po raz pierwszy

en: When the user clicks outside of the pop-up area
pl: Kiedy użytkownik kliknie w miejsce znajdujące się poza obszarem pop-upu

en: When the user leaves the page (i.e. moves over the top part in their browser)
pl: Kiedy użytkownik opuszcza stronę (np. przesuwa kursor w kierunku górnej części przeglądarki)

en: When user scrolls
pl: Kiedy użytkownik skroluje

en: Where do you want this icon to link to?
pl: Do jakiej strony przekierowywać ma ikona?

en: Where shall the pop-up be shown?
pl: Gdzie powinno pojawiać się wyskakujące okienko?

en: Where shall they be displayed?
pl: Gdzie ikony powinny być wyświetlane?

en: Which action should the email icon perform?
pl: Jaka akcja powinna być powiązana z ikonką e-maila?

en: Which icons do you want to show on your site?
pl: Które ikony wyświetlić w witrynie?

en: Width
pl: Szerokość

en: Yes
pl: Tak

en: Yes, let me give feedback!
pl: Tak, pozwól mi na przesłanie uwag!

en: You can also show the icon by using the shortcode [DISPLAY_RESPONSIVE_ICONS] (or place the string &lt;?php echo DISPLAY_RESPONSIVE_ICONS(); ?&gt; into your theme codes).
pl: Możesz również wyświetlić ikonę korzystając z shortcodu [DISPLAY_RESPONSIVE_ICONS] (lub umieszczając linijkę &lt;?php echo DISPLAY_RESPONSIVE_ICONS(); ?&gt; w kodzie motywu).

en: You can increase the chances that people share or follow you by displaying a pop-up asking them to. You can define the design and layout below:
pl: Możesz zwiększyć szanse na udostępnienie lub obserwowanie, jeśli wyświetlisz wyskakujące okienko zachęcające do takiej akcji. Wygląd okienka możesz zaprojektować poniżej:

en: You can place the form by different methods:
pl: Formularz możesz umieścić korzystając z kilku różnych sposobów:

en: You can try via shortcode (see above), however if you don't want any hassle, check out our
pl: Możesz spróbować za pomocą shortcode (zobacz powyżej), jednak jeśli chcesz uniknąć problemów, zobacz naszą

en: You need to be logged in to Linkedin to be able to use it.
pl: Korzystanie z tej funkcji wymaga zalogowania na LinkedInie.

en: You've been using the Ultimate Social Media Plugin for more than 40 days. Great! If you're happy, could you please do us a BIG favor and let us know ONE thing we can improve in it?
pl: Korzystasz z wtyczki Ultimate Social Media od ponad 40 dni. Znakomicie! Jeśli masz jakieś pomysły, jak usprawnić działanie wtyczki, czy możesz zrobić nam WIELKĄ przysługę i podzielić się JEDNYM z nich?

en: Your email:
pl: Twój adres e-mail:

en: Your question:
pl: Twoje pytanie:

en: Your social media & sharing icons %1$sdon’t seem to show on mobile.%2$s If you want to increase sharing & traffic to your site it is very important that they do (>50% of traffic is from mobile).<br><br> Please go to the %3$sUltimate Social Media plugin%4$s page and ensure you made the right selections. If they still don’t show it could be an issue with your theme. Our premium plugin allows to place the icons separately for mobile, which always fixes this issue.
pl: Ikony społecznościowe %1$swydają się nie wyświetlać na urządzeniach mobilnych.%2$s Jeśli chcesz zwiększyć ilość udostępnień i ruch na stronie, warto umożliwić ich wyświetlanie(>50% ruchu pochodzi z urządzeń mobilnych).<br><br>Przejdź do wtyczki %3$sUltimate Social Media%4$s i upewnij się, że zaznaczono odpowiednie pola. Jeśli ikony wciąż się nie pojawiają, być może istnieje problem z twoim motywem. W wersji premium masz możliwość osobnego umieszczania ikon dla urządzeń mobilnych, co zawsze rozwiązuje problem.

en: Youtube
pl: YouTube

en: Youtube «Visit»-icon:
pl: YouTube – ikona «Odwiedź»:

en: Youtube:
pl: YouTube:

en: You‘ll get access to %1$sall premium features%2$s
pl: Uzyskasz dostęp do %1$swszystkich funkcji premium%2$s

en: You’re a toughie. Last try: As a minimum, could you please review this plugin (with 5 stars)? It only takes a minute. Thank you!
pl: Jesteś twardzielem. Ostatnia próba: czy możesz chociaż ocenić tą wtyczkę (na 5 gwiazdek)? Zajmie to tylko chwilę. Dziękujemy!

en: You’ve been using the %1$sUltimate Social media plugin%2$s for %3$sover half a year.%4$s That’s a long time!<br> Why not give yourself a treat and upgrade to premium? It has tons of benefits. As a %5$sTHANK YOU%6$s for your loyalty we’re happy to give you a %7$s20&#37; discount.%8$s
pl: Korzystasz z wtyczki %1$sUltimate Social Media%2$s od %3$sponad pół roku.%4$s  To całkiem długi okres!<br> Z tej okazji może warto sprawić sobie prezent i przejść do wersji premium? W ramach %5$sPODZIĘKOWANIA%6$s za twoją lojalność możemy zaoferować ci %7$s20&#37; rabatu.%8$s

en: and gives your site
pl: i nada twojej witrynie

en: animation do you want to give your icons?
pl: animacje mają posiadać ikony?

en: by being listed in the follow.it directory
pl: będąc na liście w katalogu follow.it

en: click to learn more
pl: kliknij, aby dowiedzieć się więcej

en: define this
pl: tego definiować

en: doesn't work for me
pl: nie działa dla mnie

en: down
pl: dół

en: follow.it icon
pl: ikona follow.it

en: for
pl: dla

en: have a look at our Premium Plugin
pl: zapoznaj się z wtyczką w wersji premium

en: here
pl: tutaj

en: in an unintrusive manner
pl: i nie zostaną rozproszeni

en: increases sign ups
pl: zwiększa liczbę rejestracji

en: interesting statistics
pl: interesujące statystyki

en: learn more
pl: dowiedz się więcej

en: let us know in the Support Forum what didn't work,
pl: poinformuj nas o usterkach na forum pomocy technicznej,

en: let us know in the Support Forum what was the issue,
pl: napisz na forum pomocy technicznej, na czym polegał problem,

en: make your visitors aware of your icons
pl: sprawić, że odwiedzający witrynę zauważą ikony udostępniania

en: more
pl: więcej

en: more professional
pl: bardziej profesjonalnie

en: more “credit”
pl: więcej polotu

en: much more effective than social media
pl: dużo skuteczniejsza niż media społecznościowe

en: of the emails
pl: e-maili

en: of your Facebook page
pl: twojej strony na Facebooku

en: of your blog
pl: z twojego bloga

en: pixels
pl: piksele

en: pixels (width)
pl: pikseli (szerokość)

en: pixels wide
pl: (w pikselach) szerokość

en: premium version
pl: wersja premium

en: quickly!
pl: szybko!

en: seconds
pl: sekund

en: seconds after the user arrived on the site
pl: sekund/y po wejściu użytkownika na stronę

en: selections
pl: ustawień

en: so that we can fix it. We‘ll respond quickly!
pl: tak byśmy mogli rozwiązać problem. Możesz liczyć na naszą szybką odpowiedź!

en: so that we can fix it. We‘ll respond quickly!
pl: tak, żebyśmy mogli rozwiązać problem. Odpiszemy najszybciej, jak to będzie możliwe!

en: subscribers’ emails
pl: e-maile subskrybentów

en: the more icons you offer the better
pl: im więcej ikon oferujesz, tym lepiej

en: to your site
pl: do twojej strony internetowej

en: up
pl: góra

en: we'll still respond quickly
pl: postaramy się szybko udzielić odpowiedzi

en: when people subscribe or unsubscribe
pl: gdy użytkownicy zasubskrybują lub anulują subskrypcję

en: widget settings<
pl: ustawień widżetu <

en: with border radius
pl: z zaokrąglonym obramowaniem
